wakacje all inclusive - poszukuję!

wakacje all inclusive - poszukuję!

A co powiecie na wakacje all inclusive? Czy są rzeczywiście zawsze takie nudne? Wyjechać chcemy z dziećmi, więc musi być to jakaś konkretna oferta. Dziękuję.

Elektros

Posty: 8

 
Masz rację. Nic dziwnego, bo przecież biura podróży muszą konkurować ze sobą :) Dla nas klientów świetna opcja. W tym roku byliśmy na zorganizowanych właśnie w ten sposób wakacjach rodzinnych all inclusive i nie żałujemy. Ciągle wracamy wspomnieniami, a bankowo wybierzemy się na takie same w przyszłym roku. Super sprawa, bo zapewniają wszystko dla dzieci i opiekę też.

matek562

Posty: 7

 
Wiem, że taki urlop jest całkiem okej albowiem raz na takim byliśmy z dzieciakami i naprawdę nic niczego nie musieliśmy robić :) Tyle, że naprawdę trzeba za takie wakacje rodzinne all inclusive zapłacić dużo ;)

Kamil87rak1

Posty: 26

 
Ja też wolę aktywną formę, przede wszystkim gdy już odpocznę ze dwa dni po przyjeździe. W przyszłym roku będziemy też szukali czegoś atrakcyjnego w ramach takich wakacji all inclusive. Może się coś ciekawego znajdzie.

Misio

Posty: 17

 
Jak chcecie sięgnąć z fachowo przygotowanych wycieczek all inclusive, to polecam to biuro podróży clubmed.pl. Nie mam żadnych zastrzeżeń, byłam sama i czułam się bezpiecznie.

witekunia

Posty: 21

 
U nas podobna decyzja co do wycieczek all inclusive i bez wątpienia bez żałowania :) W zasadzie cenowo wyszło chyba podobnie, gdybyśmy mieli organizować sobie samodzielnie rozrywkę na urlopie.

brzoza78

Posty: 8