Domki letniskowe nad morzem, tani nocleg

Domki letniskowe nad morzem, tani nocleg

Gdzie waszym zdaniem można tanio zorganizować letni wypoczynek nad morzem? Przyjmę z wdzięcznością wszystkie podpowiedzi.

Fimnerty6

Posty: 15

 
Ja lubię morze, ale nie zatłoczone miasta. Zawsze kieruję się do domków letniskowych. Niższe ceny za pobyt, a jakość hotelowa. Przynajmniej wiem, że tak jest w tym ośrodku http://www.kolberg.pl.

AGDDDy1

Posty: 20

 
W największych miejscowościach nadmorskich zawsze miałem problem z brudnymi plażami. Dopiero po wizycie w mniejszym miasteczku zrozumiałem, co to znaczy czysta plaża.

frezzzer

Posty: 18

 
Domki letniskowe są fajne pod warunkiem, że nie są bardzo do siebie zbliżone. Wiadomo, czasami człowiek chce się pobawić. Polecam bardziej kemping lub namiot.

Luz i integracja na całego :)

DobraReklama

Posty: 26

 
Domek letniskowy jest znacznie tańszy, biorąc pod uwagę wyjazdy dłuższe. Po porównaniu wychodzi nawet ponad tysiąc złotych, co uważam za dużą kwotę na wakacjach. Lepiej ją sobie wydać na dodatkowe atrakcje, np. połowy dorsza, imprezy tematyczne, SPA.

omen100

Posty: 22

 
Wielkie miasta nad morzem już straciły pewien urok, głównie w sezonie. Lepiej wybierz się do małego miasteczka z dostępem do plaży. Dobrze cenowo radzą sobie kwatery prywatne lub domki letniskowe. Wcale jakością według mnie od hotelu nie odstają, a możesz nawet zwierzaka zabrać.

Goral6

Posty: 28

 
Nie tylko na nocleg zwracaj uwagę, ale koniecznie sprawdź długoterminową prognozę pogody. W Polsce możesz trafić na tydzień deszczu nad morzem, a to już naprawdę duża wpadka.

Dwa lata temu właśnie tak miałem i gorąco nie polecam rezerwacji w ciemno.

Olipet56

Posty: 18