Tajlandia birma wycieczki, warto ??

Tajlandia birma wycieczki, warto ??

Interesuje mnie podróż Tajlandia birma. Jak ktoś coś, to czekam. Pewnie z biurem takie wycieczki są bezpieczniejsze, ale nie ukrywam, że indywidualnie też wchodzi w grę.

Lechu-3-5-1

Posty: 10

 
Odwiedziliśmy Tajlandię na własną rękę i nie mieliśmy żadnych przykrych przygód. Trochę doświadczenia w tego typu podróżach mamy. Jak pierwszy raz to możesz wybrać biuro, które ma jakąś elastyczną ofertę i wtedy zawsze wychodzi taniej, bo sobie ją sama układasz wedle swojego budżetu.

Kolekcjoner

Posty: 8

 
Phuket to również moje najpiękniejsze miejsce na liście, jeśli chodzi o egzotyczną wyspę. Trekking oczywiście dał najbardziej w kość, bo pracę z mężem mamy siedzącą. W takich plenerach sprawa wygląda jednak zupełnie inaczej. Zakochaliśmy się w wyglądzie dżungli. Lepszej przygody nie ma :D

czlowiek488

Posty: 20

 
Jak w planach macie słoneczne wyspy i takie właśnie wakacje to polecam Tajlandię, spokój jak trzeba, po prostu różne życie. To link do sprawdzonej, zaufanej agencji http://thailand-trips.pl. Układasz sobie plan, jak ci się podoba.

Jooozek

Posty: 19

 
To się mylisz, bo wiele jest ofert objazdowych typu Tajlandia birma wycieczki itp. Ogólnie w tym regionie dają klientom na swobodę odpoczynku, więc można korzystać. Nie jest źle, jeśli chodzi o ceny.

22elzo

Posty: 22

 
Będąc w Tajlandii na własną rękę jak dla nas kiepska sprawa z transportem, zatem wybraliśmy agencję, która udostępniła nam auto z kierowcą. Tak czy siak płacisz, a w ten sposób mieliśmy naprawdę niczym nieograniczone szanse zwiedzania tego, co chcieliśmy. Według mnie to najbardziej opłacalne rozwiązanie.

Lupusx

Posty: 10

 
Będziemy myśleć o Tajlandii, bo tam nas bardzo ciągnie :) Mam nadzieję, że uda się coś ogarnąć na własną rękę, żeby było taniej. A na co zwracać uwagę przy zakwaterowaniu? Jak macie jakieś wskazówki, porady, to chętnie skorzystamy :D

Penio

Posty: 10

 
To się mylisz, bowiem wiele jest propozycji objazdowych typu Tajlandia birma wycieczki itp. Ogólnie w tym regionie dają klientom na swobodę odpoczynku, więc można korzystać. Nie jest źle, jeśli chodzi o ceny.

Mier56

Posty: 4

 
Będąc w Tajlandii na własną rękę jak dla nas kiepska sprawa z transportem, dlatego wybraliśmy agencję, która udostępniła nam auto z kierowcą. Tak czy siak płacisz, a w ten sposób mieliśmy naprawdę niczym nieograniczone możliwości zwiedzania tego, co chcieliśmy. Według mnie to najbardziej opłacalne rozwiązanie.

bejbee45

Posty: 21

 
Jak mają być rzeczywiście fajne podwodne wakacje, to polecam Tajlandię. Tam na wyspach są idealne warunki i pełno atrakcji na dnie :D Miałem okazję korzystać w zeszłym roku. Podobało mi się i chyba w tym też wrócę.

aWąski

Posty: 23