Tani hostel w Poznaniu

Tani hostel w Poznaniu

Zależy mi na znalezieniu noclegu w Poznaniu. Spędzam z dziewczyną tam długi weekend, zależy mi na cenie oraz na zadbanym miejscu. Proszę o wypowiedzi, dziękuję.

DiD3K

Posty: 17

 
Dzień doby, możecie powiedzieć mi coś więcej na temat hotelu jeżyce ?

Moja córka ma w nim spędzać każdy weekend, gdyż studiuje zaocznie w Poznaniu i tak będzie jej wygodniej. W trosce o dobro mojego dziecka chcę poznać opinię na temat danego hotelu. Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie, czekam z niecierpliwością na odpowiedzi.

Czasowy

Posty: 16

 
Witam, mam do was wielką prośbę, koniecznie poszukuję taniego hotelu w Poznaniu, może wiecie gdzie takowy znajdę? Będę wam bardzo wdzięczna jeśli podacie mi na takowy namiary. Zależy mi aby z niego była dobra komunikacja miejska.

Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi!

Riko64

Posty: 18

 
Co powiecie na temat hotelów w Poznaniu?

Znacie może jakiś zadbany, czysty, który posiada bardzo dobre warunki oraz bardzo niskie ceny za dobę? Będę wam bardzo wdzięczny za wszelkie informacje na dany temat, gdyż mam zamiar coraz częściej odwiedzać to śliczne miasto.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Batiatus12

Posty: 17

 
Cześć, co myślicie o mieście Poznań?

Znacie w nim jakiś dobry hotel, który posiada bardzo rozsądne i korzystne ceny? Mam nadzieję, że polecicie mi takowy, czekam z niecierpliwością na wszelkie wypowiedzi i porady, mam nadzieję, że mogę na was liczyć!

David

Posty: 14

 
Witam serdecznie, koniecznie poszukuje taniego noclegu w Poznaniu, zależy mi na znalezieniu hotelu, w którym będzie panowała miła atmosfera, porządek i tak dalej a najbardziej zależy mi na atrakcyjnych i korzystnych cenach, więc jak takowy znacie to podajcie adres.

Kasiaaaa1

Posty: 20

 
Najlepszy hotel w jakim miałam okazję być w Poznaniu to jeżyce, jest on bardzo przytulny i zadbany, pracuje w nim bardzo miła kadra pracownicza, dzięki czemu panuje tam świetny nastrój.

Mam nadzieję, że wam pomogłam, pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz polecam!

Box34

Posty: 15

 
Jestem bardzo zainteresowana hotelem jeżyce w Poznaniu, zależy mi na noclegu w danym miejscu lecz chciałabym dowiedzieć się co o nim sądzicie i czy jesteście zadowoleni z danego miejsca?

Polecacie go czy raczej odradzacie? Mam nadzieję, ę mogę liczyć na wszą pomoc, czekam na informacje, pozdrawiam.

jacor

Posty: 22

 
Bardzo tanim hotelem a zarazem pięknym i zadbanym jest http://www.hostel-jezyce.pl, bardzo dobrze się w nim czułem, wraz z rodziną spędziliśmy w nim bardzo miło czas, każdy z nas był bardzo zadowolony. Niedługo znowu będziemy mili okazję aby zanocować w tym miejscu, już nie możemy się doczekać.

Pozdrawiam!

pantin

Posty: 22