Weekend nad morzem, gdzie się udać ?

Weekend nad morzem, gdzie się udać ?

Hej.
Na miejsce na wczasy Bałtyk wybraliśmy już jakiś czas temu. Obecnie cały czas zastanawiamy się, do której miejscowości się wybrać, aby odnalazło się tam stosownie mnóstwo atrakcji? Zależy nam też na piaszczystej plaży :)

upierdos45

Posty: 16

 
Hej. Ponad wszystko cenię sobie polskie morze, jakie polecam praktycznie każdemu. Przyznam szczerze, iż byłem w dużo krajach, gdzie miałem okazję kąpać się w morzu. Rozumiem zachwyty Morzem Śródziemnym, natomiast polecam docenić to, co mamy pod ręką, bowiem Bałtyk jest piękny, o czym powinniście się przekonać :)

Anno Domini

Posty: 13

 
Hej. Jeśli chodzi o oszczędności, gdy w grę wchodzą wczasy nad Bałtykiem to warto przede wszystkim rezerwować noclegi na kilka lub kilkanaście dni, gdy planujemy dłuższy odpoczynek. Czasami takie zniżki zapisane są w cenniku bądź musimy się po nie upomnieć i negocjować cenę, gdy wyczujemy, że obiekt nie ma zbyt dużego obłożenia na interesujący nas termin.

Andzia

Posty: 16

 
Hej. Ponad wszystko cenię sobie polskie morze, które polecam praktycznie każdemu. Przyznam szczerze, że byłem w wielu krajach, gdzie miałem okazję kąpać się w morzu. Rozumiem zachwyty Morzem Śródziemnym, ale polecam docenić to, co mamy pod ręką, bo Bałtyk jest piękny, o czym powinniście się przekonać :)

alibali

Posty: 19

 
Cześć.
Czasami majówkę nad morzem potrafią utrudnić problemy ze znalezieniem miejsca noclegowego. Na szczęście ja już nie muszę martwić się tym problemem, bo wpadłem na http://wakacjenadmorzem.pl. To serwis, w którym znajdziecie sporo obiektów posegregowanych pod względem miejscowości, która Was interesuje.

NoweOblicze

Posty: 16

 
Witam.

Spodziewałem się, że wakacje nad Bałtykiem będą nudne, bo przecież nie można się kąpać w morzu całymi dniami. Szybko jednak wyszedłem z błędu. Razem z żoną spróbowaliśmy nurkowania, a także odwiedziliśmy kilka ciekawych miejsc, m.in. byliśmy na Helu.

rohnop37

Posty: 27

 
Hej.

Wczasy nad Bałtykiem radują się dużą popularnością także w mojej rodzinie, gdyż co roku decydujemy się na co najmniej kilkudniowy wypad nad polskie morze. Nie mam wątpliwości, że taki wypad ma walory prozdrowotne, a także pozwala po prostu oderwać się od codziennych obowiązków.

Wbrew pozorom nie wiąże się to z przesadnie znacznymi kosztami.

namok

Posty: 19

 
Dzień dobry.

Sam częstokroć spędzałem wakacje nad Bałtykiem i nie mam zastrzeżeń. Cieszy przede wszystkim bogata oferta noclegowa, jaka obejmuje pomiędzy innymi liczne pensjonaty, hotele oraz kwatery prywatne.

Latem można równie dobrze rozbić namiot na polu i na co dzień grillować :)

Darjusa

Posty: 22

 
Witam serdecznie. Każdego roku staram się spędzić co najmniej jeden weekend nad morzem. Nad morze nie mam wcale blisko, ale mogę powiedzieć, że służy mi nadmorski klimat i wspaniałe powietrze. Nie od dziś wiadomo, że szum fal pozytywnie wpływa na układ nerwowy człowieka. Nad morze zawsze zabieram narzeczoną, a czasami udaje nam się namówić na wyjazd znajomych.

zasscier76

Posty: 21

 
Hej.

Do tej pory byłem zupełnie zdezorientowany, gdy chodziło o to, w jaki sposób zorganizować wczasy nad Bałtykiem. W dużym stopniu pomocne okazały się Wasze rady, które przeczytałem na łamach tego forum dyskusyjnego.

Pomogły mi one dopiąć wszystkie szczegóły.

artoor

Posty: 29