Ośrodek w lesie nad morzem, znacie jakiś ?

Ośrodek w lesie nad morzem, znacie jakiś ?

Gdzie jeździcie nad morze? Zaproponujcie jakiś ośrodek w lesie nad morzem. Ceny oczywiście są bardzo istotne, choć na niskie nie ma co liczyć. Z góry dzięki. Piszcie, bo szybko muszę się na coś zdecydować.

Zbyszek

Posty: 14

 
Ogólnie lubię wypady pod namiot. Dlatego też szukałem ośrodka wczasowego z polem namiotowym, zawsze to bezpieczniej jak pogoda zaczyna szwankować. Pod namiot jeżdżę z rodzinką i dziećmi od lat.

gruszk56

Posty: 14

 
Wszystko jest raczej drogo, ale ośrodek wczasowy nad morzem spa to propozycja nie do odrzucenia. W takim miejscu wypoczywa się rewelacyjnie i ładuje akumulatory na dalszą część roku pracy.

Cloperflake

Posty: 14

 
Nie dla mnie jest namiot, zwłaszcza, że mam małe dzieci. Wolę letniskowe domki nad morzem, gdzie po prostu idzie z nimi wytrzymać i można czuć się komfortowo. Bałabym się, że zachorują. Ale koleżanka jeździ:)

Fifeczek2

Posty: 21

 
Kocham ten ośrodek w lesie nad morzem, to mój azyl, gdzie wracam od 3 lat co roku. Mam swój ulubiony domek, a pogoda zawsze mi dopisuje. To miejsce jest magiczne, ładuje mnie na długo długo.

meachalll

Posty: 12

 
Odwiedziliśmy choć na krótko taki ośrodek w lesie spa, ograniczony budżet:( Mam nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli pozwolić sobie na dłużej. Są mniejsze miejscowości, w których cennik jest zdecydowanie bardziej przyjazny. Czegoś będzie trzeba poszukać.

Mnert67

Posty: 11

 
Byliśmy na polu namiotowym nad morzem w Chłapowie i warunki były niesłychanie spoko. Pewnie jest i tak teraz, byliśmy 2 lata temu. Niezmiernie schludne łazienki, zatem nie bałam się korzystać z nich, a byłam z dzieckiem. Właśnie ta kwestia zawsze mnie męczy, gdy mam wybrać tę formę noclegu. Natomiast tu jest dobrze, więc polecam wszystkim mamom.

123doer

Posty: 19

 
Takiego ośrodka w lesie spa jak ten http://oland.com.pl można ze świecą szukać. Ma bardzo wysoki standard, zapewnia kompleksową rozrywkę, wracamy tam co roku.

Sami sobie zobaczcie.

artoor

Posty: 29

 
Kilka lat temu pojechaliśmy do takiego ośrodka w lesie spa. Jedynym minusem było to, że było drogo. No ale raz w roku się jedzie to i trzeba się liczyć z wydatkami. Było kompleksowo, jacuzzi, sauna, i pełno rozrywki. Głównie żona była bardzo zadowolona. Dzieciom też się podobało, ale im podoba się wszędzie, byle nie w domu.

Bączeak

Posty: 21

 
Kilka lat temu pojechaliśmy do takiego ośrodka w lesie spa. Jedynym minusem było to, iż było drogo. No natomiast raz w roku się jedzie to i trzeba się liczyć z wydatkami. Było kompleksowo, jacuzzi, sauna, i pełno rozrywki. Przede wszystkim żona była niesłychanie zadowolona. Dzieciom też się podobało, natomiast im podoba się wszędzie, byle nie w domu.

Appell

Posty: 17