Czy zna ktoś fajne miejsce na wesele w Krakowie ?

Czy zna ktoś fajne miejsce na wesele w Krakowie ?

Witajcie, mam wilki kłopot ponieważ moja córka idzie do pierwszej komunii świętej zaś więc muszę szykować przyjęcie tylko, że w domu nie pomieszczę całej mojej rodziny. Wobec tego zwracam się do was z prośbą, pomóżcie znaleźć mi jakiś tani, przyjemny lokalik, w jakim będę mogła zorganizować jej przyjęcie. Będę znacznie wdzięczna za informacje.

Dziękuje i oczekuje z niecierpliwością.

Gruamer

Posty: 25

 
Witajcie, organizowałam urodziny mojej córki na Sali http://www.akacjowydwór.pl i niezwykle wszystkim się podobało. Sala jest przepiękna i zadbana. Wszyscy byli pod wrażeniem jej piękna. Urodziny były jak najbardziej udane. Jeśli się nad nią zastanawiacie to już przestańcie i zarezerwujecie sobie termin, polecam ja niezwykle gorąco. Od tamtej pory moja rodzina organizuje przyjęcia jedynie na tej Sali.

Anno Domini

Posty: 15

 
Witam wszystkich, moja siostra planuje ślub i skorzystała z usług www.akacjowydwór.pl, nie wiemy jak będzie spisywała się sala. Widziałyśmy ją i jest przepiękna, pomieści niezwykle sporo ludzi. Jej wygląd wprowadza w zachwyt. Mam nadzieję, iż naszym gościom się spodoba. Załatwienie formalności przebiegło niezwykle szybko i bez zbędnych komplikacji. Właściciele przemili.

Pozdrawiam.

ivonzjeee

Posty: 14

 
Witam wszystkich niesłychanie serdecznie, posiadam podobny kłopot ze odszukaniem Sali. Organizuje moją czterdziestkę, zapraszam całą rodzinę i znajomych. Jeżeli możecie polecić mi salę w przystępnych pieniądzach to będę znacznie wdzięczna. Czekam z niecierpliwością ponieważ moje urodziny zbliżają się wielkimi krokami.
Dziękuję wszystkim, którzy zechcą mi pomóc.

Booss23

Posty: 15

 
Cześć, słyszałam, że niesłychanie dobrą salę można wynająć w http://www.akacjowydwór.pl. Nie byłam tam nigdy jedynie moi znajomi niesłychanie ją polecają, więc może jest warta zainteresowania. Zobaczcie może akurat wam się spodoba. Liczę, że pomogłam.

Pozdrawiam, przypadkowo odszukałam wasze forum ;)

Wertastable

Posty: 28

 
Dzień dobry, poszukuje niezwykle pilnie Sali, albowiem mam zamiar zorganizować sylwestra dla mojej rodziny. Jeżeli posiadacie namiary na jakąś skromna natomiast także i zadbaną salę to niezwykle p[roszę o namiary. Interesuje mnie sala z pomieszczeniem kuchennym albowiem mam zamiar sama przyrządzić jedzenie. Czekam na odpowiedzi, sylwester niebawem więc pomóżcie. Dajcie szybko znać.

Alexiii

Posty: 23

 
Witajcie, przyłączam się do tematu ponieważ również mam kłopot ze znalezieniem miejsca na wyprawienie mojemu dziecku chrzcin. Nie będzie to jakieś duże przyjęcie zatem sala winna być małą. Nie lubię planować przyjęć w domu i zatem szukam Sali. Jeśli macie namiary na taką małą i ciepłą salę to proszę podzielcie się tym ze mną.

Pozdrawiam i z rury dziękuję.

Garguł12

Posty: 30

 
Dzień dobry, moja córka będzie chrzciła swoje maleńkie dzieciatko. Niesłychanie chciałabym aby mój wnuczek miał najpiękniejsze chrzciny na świecie. Jeżeli znacie taką salę, na której można takie przyjęcie zorganizować to niezwykle proszę abyście się tym ze mną podzielili. Polećcie mi pożądane miejsce. Będę niezwykle wdzięczna za wszystkie wypowiedzi, jakie można umieszczać w komentarzach poniżej.

zachy

Posty: 13