Tłumacz rumuński warszawa, proszę o pomoc

Tłumacz rumuński warszawa, proszę o pomoc

Hejka. Myślicie, że tłumacz przysięgły rumuńskiego będzie w stanie przygotować dla mnie przekład aktu notarialnego?

Abaddon616

Posty: 13

 
Moja siostra od podstawówki chodziła na dodatkowe zajęcia z nauki francuskiego. W szkole średniej zajarała się rumuńskim. W tym kierunku zrobiła też sobie studia. Dzisiaj pracuje jako tłumacz języka rumuńskiego i radzi sobie całkiem nieźle. Cały czas powtarza, że rumuński to jeden z łatwiejszych języków.

Programista

Posty: 17

 
Unia Europejska wprowadza tak zwaną autonomię językową, czyli że obowiązuje w niej tyle języków urzędowych, ile państw członkowskich. Nic więc dziwnego, że nawet w naszych krajowych przedstawicielstwach Komisji Europejskiej konieczny jest tłumacz języka rumuńskiego.

Jacuś

Posty: 17

 
Poszukującym zaufanego tłumacza języka rumuńskiego polecam http://www.tlumaczeniarumunski.pl jestem stały klientem, z usług tłumaczenia korzystam już regularnie.

Klarka45

Posty: 14

 
Trzeba być naprawdę zdolnym, aby chwilę po skończeniu studiów pracować jako tłumacz przysięgły rumuńskiego. Jestem zaskoczony, bo pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć, a tym bardziej egzaminów państwowych z poziomu znajomości języka rumuńskiego.

Duzydom

Posty: 21

 
Cechą wyróżniającą normalnego tłumacza języka od tłumacza przysięgłego rumuńskiego jest ta słynna pieczątka, którą podbija się wszelkie przetłumaczone dokumenty, a zarazem stwierdza ich poprawność przekładu.

jacor

Posty: 22

 
Zarobki tłumacza zależne są od typu wykonywanych zadań oraz miasta, w którym świadczy własne usługi. Trudno bowiem zestawić zarobki tłumacza rumuńskiego z warszawy z tym, który tłumaczenia przygotowuje dla mieszkańców Pułtuska, nie umniejszając nikomu.

akukukuku

Posty: 24