Spyphone

Spyphone

Dzień dobry. Dowiedziałem się kilka dni temu, iż podsłuch w telefonie to łatwa sprawa. Czy to prawda, a jeżeli tak to jaką aplikację musiałbym w nim zainstalować?

dominikk5

Posty: 12

 
Nie spodziewałem się, iż kiedyś w życiu wykorzystam podsłuch w telefonie.

Ostatecznie zainstalowałem go pod postacią odpowiedniej aplikacji, która pozwoli mi na sprawdzanie rozmów, SMS-ów, MMS-ów oraz fotografii wykonywanych przez to urządzenie.

marcin225

Posty: 21

 
Zawsze wydawało mi się, że podsłuch w telefonie to ostateczna metoda na sprawdzenie zamiarów niektórych osób.

Teraz mam nastoletnią córkę, która ma problemy i nie miałem skrupułów, aby zainstalować jej aplikację, która monitoruje wszystkie jej rozmowy i wiadomości.

upierdos45

Posty: 16

 
Osobiście nie byłem zdziwiony tym, ze podsłuch w telefonie to kosztowna sprawa. Przecież wszystkie rozmowy są nagrywane i przesyłane na serwer, tak samo jak wiadomości, zdjęcia oraz inne materiały, jakich żądamy. Utrzymanie takich serwerów i rejestrowanie absolutnie wszystko odpowiednio kosztuje, więc musimy i odpowiednio dużo płacić za usługę ;)

Nikuś23

Posty: 9

 
W przeszłości podsłuch w telefonie najbliższej osoby był dla mnie czymś absolutnie nie do zaakceptowania. Ufałem mojej żonie, ale niedawno wszystko się zmieniło, więc zdecydowałem się na taki krok.

Cieszę się, bo przekonałem się, że żona nie ma żadnego romansu!

FOTOiFOTO

Posty: 20

 
Odnosząc się do Waszych pytań mogę polecić Wam zdecydowanie najbardziej popularną w naszym kraju aplikację, która powinna spełnić Wasze oczekiwania. Mam na myśli oczywiście spyphone, która jest rozwijana od kilku lat, dzięki czemu stale rośnie jej zakres funkcjonalności. Miesiąc jej używania to koszt około 279 złotych.

BobStanley

Posty: 13

 
Polecam wszystkim podsłuch w telefonie, który odszukałem w ofercie http://spyphonesoft.pl.

Jasne i klarowne zasady współpracy, wielkie możliwości aplikacji, która jest niezmiernie zaawansowana. Sposób wykorzystania tej aplikacji to już słodka tajemnica każdego lub każdej z nas :)

Michałek

Posty: 15

 
Zawsze wydawało mi się, iż podsłuch w telefonie to ostateczna metoda na sprawdzenie zamiarów poniektórych osób.

Teraz mam nastoletnią córkę, która ma kłopoty i nie miałem skrupułów, aby zainstalować jej aplikację, która monitoruje wszystkie jej rozmowy i wiadomości.

Zeetttt2

Posty: 23