Szukam na telefon nowych mp3 do pobrania ?

Szukam na telefon nowych mp3 do pobrania ?

Macie jakieś namiary na dobry portal z mp3 za darmo. Wszędzie trzeba się rejestrować i nie ma nic do rzeczy. Podrzućcie jakiś link, gdzie rzeczywiście jest co ściągać.

mustafus

Posty: 12

 
A mój telefon padł i również cała muzyka. Jestem tu na forum i na pewno skorzystam z waszych poleceń jakiejś darmowej muzy. Mam nadzieję, że nie trzeba się rejestrować na tej stronce i płacić za te mp3 na telefon. Kiedyś się naciąłem więc teraz jestem ostrożny:) pozdrawiam i życzę wszystkim owocnego downloadu.

edyta123

Posty: 17

 
Bawiłem się programami do downloadu muzyki. Ale jest w necie trochę wartościowych stronek z darmowymi mp3, na których można znaleźć dobrą muzykę. Też wyczaiłem tę stronkę i nawet kilka razy udało mi się ściągnąć cały album. Polecam i wszystkich gorąco pozdrawiam.

Krakus

Posty: 16

 
Miałem kilka programów do downloadu muzyki, ale nie lubię tego sposobu, dlatego szukałem czegoś lepszego, jakiejś prostej i darmowej wyszukiwarki. Ta jest ok. Jest sporo dobrej muzyki i rzeczywiście można ściągnąć wartościowe mp3 na telefon. Dawno nie miałem styczności z tak dobrym portalem za darmo:)

Smutnyjoe

Posty: 19

 
Niedawno wpadłem na ten portal http://www.thebestmp3.pl. To strona gdzie można ściągnąć mp3 za darmo. Spora baza, wobec tego polecam tam właśnie poszukać czegoś co was interesuje.

Dr-House

Posty: 21

 
Dobra jakość za darmo? To chyba nie możliwe. Tak mi się bynajmniej wydaje. Zresztą co tu można odszukać na takich darmówkach. Pod względem darmowych mp3 przydałaby się jakaś świeżość na naszym internetowym rynku:) nie sądzicie? Pozdrowionka.

michas901

Posty: 22

 
Tak czy w przeciwnym wypadku jesteśmy skazani na internet. Mamy czas to poszukujemy. Nie mamy, idziemy do sklepu i kupujemy. Kochani nie narzekajcie na mp3 za darmo, tylko ściągajcie. Nie marudźcie, iż nic nie ma, bowiem jest.

Zlomex

Posty: 19

 
Sądzimy tak samo. Tyle, że dla chcącego nic ciężkiego i może trzeba się troszkę zagłębić w tych poszukiwaniach. A na tej stronie naprawdę idzie odszukać do rzeczy muzę. Bynajmniej w moim odczuciu tak jest. Niemniej jednak w końcu też przecież jesteśmy Polakami i należy nam się nieco narzekania. Właśnie stamtąd ściągnąłem sobie mp3 na telefon.

DJboutit2

Posty: 13

 
A ja muszę z przykrością stwierdzić, iż nie niezmiernie jestem zaspokojony z tych mp3 za darmo. Kiepska jakość. Może akurat nie udało mi się odnaleźć jakiegoś dobrego portalu, lecz nie sądzę, żeby tak dbali o nas za free.

Boberek

Posty: 14

 
Nie na wszystkich tych stronach można ściągać mp3 na telefon w postaci całych albumów. Owszem znajdzie się trochę utworów z płytki, ale nie wszystkie. Wiadomo, iż za opłatą to można zdecydowanie więcej ściągnąć i ja właśnie tak robię, jak mam potrzebę.

snake7

Posty: 17