Chce zapisać się na prawko i nie wiem gdzie?

Chce zapisać się na prawko i nie wiem gdzie?

Niedawno przeprowadziłam się do stolicy. Nie znam miasta, a potrzebuję wykonać prawo jazdy w warszawie. Proszę was o pomoc w odszukaniu dobrej szkoły jazdy.

mikuś33

Posty: 19

 
Ja jestem szczęśliwcem od pół roku. Było mi jednak ciężko, dlatego zdecydowałem się na jazdy doszkalające w warszawie. Po nich dopiero zdałem egzamin praktyczny, niestety portfel opustoszał o kilka dodatkowych stówek. Dobrze, że już po wszystkim.

magic17

Posty: 28

 
Żeby przedłużyć ważność prawa jazdy w warszawie, trzeba mieć jedynie ważne orzeczenie lekarskie. Na nowych zasadach kosztuje ono 200 pln, a doktor przeprowadza dodatkowo ankietę. Być może dla tych, którzy mają jakieś ograniczenia jest nieco z trudem.

HiT92

Posty: 22

 
Z pewnością chcą na nas zarobić. Ale jak się dobrze przygotujesz to żadna szkoła jazdy w warszawie nie będzie ci straszna. Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim.

dudi

Posty: 24

 
Ja kończyłam kursy nauki jazdy w warszawie w szkole http://www.kameleon.waw.pl. Jestem z niej zadowolony, bo tak naprawdę bardzo się obawiałem, a nie było czego. Egzaminy zdałem za pierwszym razem. Polecam więc nie szukać nigdzie dalej. Ceny do przyjęcia.

francuzik

Posty: 13

 
Po pierwsze bez paniki. Większa niż przy wyborze szkoły jazdy w warszawie jest panika przed samym egzaminem państwowym. To dopiero jest strach, ale oczywiście do przejścia.

MaszWielkosc

Posty: 22

 
Mnie również nie wystarczyła podstawa, by mieć pewność zdawania egzaminu państwowego. Dlatego musiałam dokupić sobie 10 dodatkowych jazd doszkalających w warszawie. No ale opłaciło się, państwowy zdałam za pierwszym razem, tyle, że za spore pieniądze. Polecam wziąć kilka dodatkowych lekcji, bo dużo pomagają.

Adam 105

Posty: 23

 
Nie jest tak trudno wybrać dobrą szkołę jazdy w warszawie. Po pierwsze należy skupić się na tym, co dana szkoła proponuje w cenie kursów. Teraz gdy za badanie lekarskie płacimy 200 złotych, szkoły proponują różne promocje.

witekunia

Posty: 21

 
Ja też się bałam, gdy wybierałam kursy na prawo jazdy w warszawie. Dobrze, że pomógł mi mąż. Nie ma to, jak w tej kwestii zasięgnąć porady doświadczonego mężczyzny, który zna się na rzeczy. Dlatego proponuję pytać panów, bądź co bądź najlepszych kierowców:)

nighthaze

Posty: 27

 
Nie jest tak trudno wybrać dobrą szkołę jazdy w warszawie. Po pierwsze należy skupić się na tym, co dana szkoła oferuje w cenie kursów. Teraz gdy za badanie lekarskie płacimy 200 zł, szkoły oferują różne promocje.

skwiatek

Posty: 20