programowanie dla dzieci, znajdę w Barcelonie?

programowanie dla dzieci, znajdę w Barcelonie?

Muszę spytać, zanim zdecyduję się na dodatkowe lekcje z programowania dla dzieci. Czy rzeczywiście jest to tak dobry pomysł i co sądzicie o tej szkole w Barcelonie.

Dumer566

Posty: 6

 
To zależy ile Twoja pociecha ma lat :) My zaczęliśmy od kursu programowania dla dzieci w szkole w Barcelonie i to były same podstawy. Później doszedł kolejny :D bo Matiemu bardzo spodobało się kodowanie.

johny11

Posty: 20

 
Kurs programowania dla dzieci to super pomysł. Muszę być jednak pewna, że trafię na dobrą kadrę instruktorów, którzy są programistami potrafiącymi przekazać wiedzę w ciekawy sposób i prowadzić zajęcia tak, aby dzieci naprawdę się czegoś nauczyły. W przeciwnym razie będą to pieniądze wyrzucone w błoto.

bartolini

Posty: 14

 
Czyli wychodzi na to, iż i my musimy zbadać programowanie dla dzieci. Od jakiegoś czasu syn mówił, iż chciałby chodzić na takie dodatkowe lekcje. Musimy coś wybrać.

pawel253

Posty: 7

 
Popieram, iż programowanie dla dzieci to niezwykle ciekawe i konieczne zajęcia. Bez wątpienia takich lekcji jest zbyt mało w szkołach, dlatego super pomysłem jest kurs, byleby był prowadzony poprzez doświadczonych ludzi.

Krakus

Posty: 11

 
Programowanie to pasja mojego syna i właśnie dlatego zapisałem go do szkoły programowania dla dzieci. Inwestycję w tego rodzaju umiejętności uważam za jak najbardziej udaną i przyszłościową. Fakt, że trzeba skorzystać z wyłącznie dobrych placówek, które już długo istnieją na rynku edukacyjnym.

namok

Posty: 7

 
To jest wspaniała szkoła programowania w Barcelonie https://www.codinggiants.es. Super instruktorzy, ciekawe zajęcia, wiele nauki i zabawy. Jesteśmy niesłychanie zadowoleni.

tadziu47

Posty: 8

 
Mamy szkołę kodowania w Barcelonie. Muszę dokładnie zbadać ofertę, rodzaje kursów i co tak faktycznie może mój syn się nauczyć. Kodowanie fajna sprawa no i przyszłościowy zawód :)

tasdefleja

Posty: 13

 
Warto zapoznać się z opiniami, zanim zapiszesz dziecko na programowanie dla młodzieży. Mój syn chodził na takie lekcje i powiem, że od razu widziałam, że mu się podoba i to jest dla niego odpowiednie. Kursy troszkę kosztują, więc jak już płacić to w miejscu, w którym dziecko ma szansę pozyskać wiedzę.

Olekk

Posty: 7

 
Właśnie z uwagi na te korzyści też zastanawiam się nad zapisaniem dziecka na programowanie dla młodzieży. Będę wdzięczna za każdą opinię dotyczącą placówek, jakie są godne uwagi. Pozdrawiam serdecznie.

Maciejoo

Posty: 13