Komu zlecić zrobić makijaż permanentny w Katowicach ?

Komu zlecić zrobić makijaż permanentny w Katowicach ?

Witam panie, ale może i panów :D Szukam sprawdzonego salonu fryzjerskiego w Cieszynie. Mam dylemat przed zmianą, jakiej chciałabym dokonać na swoich włosach :) Czekam i dziękuję.

Strzała

Posty: 6

 
Świetnie, bo też właśnie szukam jakiegoś zaufanego dobrego fryzjera w Katowicach. Mam nadzieję, że coś tu polecicie. Nie bardzo orientuję się tu w takich usługach, bo mieszkam od niedawna. Może uda mi się z waszego polecenia znaleźć dobre usługi :)

nighthaze

Posty: 27

 
Dziękować, nie dziękować :) Muszę odwiedzić salon i dopiero wtedy ocenić :) Zaufany dobry fryzjer w Katowicach to skarb. Od zawsze cenię sprawdzone usługi. Jak coś to na pewno odezwę się i przekażę, jak było :D

fertuś45

Posty: 10

 
Raczej nie w każdym salonie fryzjerskim w Cieszynie zrobią ci makijaż permanentny. Osobiści wolałabym sprawdzić dokładnie kto to wykonuje. Pamiętaj, iż to na lata. Jak coś schrzanią, dobrze nie będzie. Nie wiem, jak jest z poprawkami. Sama szukam informacji na temat gabinetów, albowiem mam obawy. Życzę powodzenia.

pawel253

Posty: 11

 
Z tym makijażem permanentnym to z tego co się orientuję jest różnie w Katowicach. Nie wszędzie robią profesjonalnie. Kumpela na przykład jest niezadowolona, choć mnie się podoba. Chyba warto nieco dłużej poszukać, popytać. To makijaż na lata. Trudno żeby się nie podobało. Takiej porażki bym nie zniosła.

ksyhoo

Posty: 18

 
Dokładnie tak jest. Bo dobry fryzjer w Katowicach wcale nie musi być wielkim salonem fryzjerskim. Przecież to chodzi o fryzjera i jego umiejętności. Jest wielu dobrych fryzjerów, którzy pracują w małych salonikach. Na przykład takich osiedlowych. No ale pytać zawsze warto.

Elektros

Posty: 10

 
Oto moja dobra kosmetyczka w Katowicach http://www.stepienkosmetyka.pl. Polecam, bo sporo tu usług, zabiegów, świetna atmosfera. Korzystałam już z dużo. Żadnych zastrzeżeń. To fachowy salon kosmetyczny.

multikrzych

Posty: 16

 
Jeżeli chodzi o makijaż permanentny w Katowicach to polecam jak każda zbadać salon dokładnie. Można nawet udać się do niego i porozmawiać. Niech kosmetyczka wszystko dokładnie wyjaśni, odpowie na pytania. Będziecie posiadały pewność, że to wykwalifikowany usługodawca. Ja bynajmniej tak zrobiłam i jestem zadowolona.

Snaco90

Posty: 18

 
Co do dobrego fryzjera w Katowicach to szukałam dla siostry na ślub. Odniosłam wrażenie, iż nie wszędzie chcą podejmować się takich fachowych fryzur :) Teraz chodzę do salonu, z jakiego jestem bardzo zadowolona. Miła obsługa to jedno, natomiast najważniejsze dla mnie to fakt, iż pomogli włosom :)

gregcie@

Posty: 16