Mam problem z cerą, gdzie się udać ?

Mam problem z cerą, gdzie się udać ?

Witam Was serdecznie i zwracam się z wielką prośbą. Dla Was to może nie jest sporo, ale mi niezmiernie zależy, bowiem ja dłużej tak nie pociągnę! Przypominam totalnie jakiegoś zombiaka czy coś! Mam pryszcze na buzi i plecach takie ropne i olbrzymie, szarą skórę i podkrążone oczy zaś jem zwyczajnie.

Polećcie specjalistę!

45@54

Posty: 27

 
Siemaneczko, niezwykle lubię dzielić się radami, tym bardziej jak naprawdę znam się na temacie, albo jak mam coś znaczącego do przekazania. Właśnie tak jest w tym momencie. Szukasz dobrego salonu w naszej łódce a ja taki znam, ha! www.sthetica.pl tutaj masz adres bezpośrednio do zabiegów. Poczytaj sobie co one robią. Każdy z nich jest dla innego stanu skóry, na pewno któryś też będzie dla ciebie właściwy. A sam salon jest bajkowy i zawsze pomocny, więc się nie masz co obawiać.

Facio

Posty: 21

 
Śmiało mogę ci polecić klinikę Sthetica, o ile dobrze napisałam, bowiem trochę uciążliwe słowo, takie raczej nie polskie. Byłam tam zaledwie dwa razy, niemniej jednak mogę totalnie polecić tę klinikę. Tam faktycznie pracują profesjonaliści. Miałam do czynienia z różnorakimi salonami, zakładami itp, niemniej jednak one się nie umywają. Nieraz bywało, że ja miałam większą wiedzę niż oni, niemniej jednak w Sth wszyscy są idealnie wyszkoleni, uprzejmi, tak że chce się chodzić każdego dnia lub co najmniej w każdej wolnej chwili.

Alexiii

Posty: 23

 
Bardzo, lecz to baaardzo zapraszam Ciebie do www.sthetica.pl tej kliniki. Mój cellulit to przeszłość, zaś wyglądał on już na rzeczywiście zaawansowane grudki! Zabiegi są drogie, lecz działają zaś dodatkowo są przyjemne :) Nie żałuję ani jednej wydanej złotówki w tym salonie. Panie są super, mądre, kochane i normalnie aż się nie chce stamtąd wychodzić! :) Bardzo będę trzymała kciuki, żebyś się dobrze czułą i mogła dobrze wyglądać - jak sobie jedynie zachcesz!
Pozdrowienia od Kamili z Łodzi.

CAUCHETWERE

Posty: 20

 
Od pewnego czasu chodze do takiego salonu, gdzie Panie są cudowne natomiast po każdej wizycie wyglądam lepiej. Nawet zważając na to, iż obecnie dłużej siedzę w pracy, albowiem do mojej firmy dołączyła inna i mamy prawdziwy zawał pracy i nadgodziny. www.sthetica.pl tu masz kontakt do tego salonu. O ile ze mną zrobili takie cuda, to z Tobą na pewno też dadzą sobie radę :) Musisz tylko się zrelaksować i spróbować wykonać coś tylko dla ciebie. Trzymaj się ciepło i nie daj się pogodzie :))

akukukuku

Posty: 24

 
Taka szara cera to jak jazda nad przepaścią… czasami po prostu masz ochotę przestać walczyć i skoczyć… ja wiem jak to jest, też tak miałam poprzez ponad 2 lata, po mocnych środkach antykoncepcyjnych (Diane35), których nikomu nie polecam. To, co mogę polecić to salon Sthetica z Łodzi. Oni zadbali, żebym wyglądała znowu pięknie i młodo. Mam 27 lat natomiast czułam się jak 35latka i tak wyglądałam. A aktualnie? Niekiedy się mnie pytają o dowód jak kupuję alkohol, więc to coś znaczy :D

rz3zn!k

Posty: 15