Jakie opinie ma laser frakcyjny w salonach kosmetycznych ?

Jakie opinie ma laser frakcyjny w salonach kosmetycznych ?

Witam serdecznie. Jestem w trakcie poszukiwań dobrego, polecanego salonu kosmetycznego w Rzeszowie. Dokładnie zależy mi na depilacji laserem. Może coś proponujecie, czekam.

Dzidzia

Posty: 9

 
Nie wierzyłam, że takie mogą być efekty usuwania cellulitu w fachowym salonie. Poważnie myślałam, że to kolejna ściema, a tu jednak mam całkiem atrakcyjne ciało. Jestem happy, polecam korzystać.

Cloperflake

Posty: 14

 
Idealna rzecz, nie ma się czego obawiać. Korzystałam z laserowego usuwania owłosienia i rzeczywiście po wykonaniu odpowiedniej ilości zabiegów włoski nie odrastają, w końcu mam z nimi spokój i bardzo się z tego faktu cieszę. Też polecam ten gabinet :) Pozdrawiam

Polaczek90

Posty: 27

 
U mnie po fotodepilacji już po pierwszym zabiegu było widać efekty. W sumie to trzeba zrobić tak jak zalecają w seriach, ale lepsze to od maszynki ;) Moje zadowolenie teraz nie ma granic. Dziewczyny nie ma się nad czym zastanawiać, tym bardziej że jest to bezpieczny zabieg, który w ogóle nie boli :) Czuję się teraz o wiele lepiej. Golenie, woskowanie, kremowanie to istna udręka.

olboyyy

Posty: 9

 
Korzystałam z tego miejsca http://www.pracowniawdzieku.pl/endermologia.htm. Polecam każdej kobiecie, której zależy na szybkich efektach odnośnie modelowania sylwetki. To bardzo dobry salon kosmetyczny z rzeszowa.

Pendrzeec

Posty: 18

 
Ja ale jestem pod wielkim wrażeniem i nie ulega wątpliwości jestem mega szczęśliwa, iż w końcu udało mi się dzięki zabiegowi usuwania blizn po trądziku raz na zawsze skończyć z maskowaniem się kilogramami fluidów i podkładów. To niesłychanie dobry zabieg, gdzie efekty są niemal natychmiastowe. Nie tylko ja jestem pod wrażeniem :)

Bezi22

Posty: 20

 
Jak na taki renomowany gabinet kosmetyczny w Rzeszowie mają całkiem atrakcyjne ceny. Myślałam, że mają drożej, fajnie że ceny są na stronie i od razu można ocenić koszt zabiegu. Cieszę się, bo najprawdopodobniej się tam wybiorę.

1Alex149

Posty: 16

 
Dzięki za nakaz tego gabinetu kosmetycznego w Rzeszowie. Jestem zadowolona z pierwszych efektów na swojej skórze, więc kolejne zabiegi już też planuję. Poza tym nie jest tu drogo.

Mamusek3

Posty: 22