Mikrodermabrazja, gdzie i jak ?

Mikrodermabrazja, gdzie i jak ?

Moi drodzy sprawa jest dość kiepska. Odkąd się urodziłem mam trądzik...no trochę przesadzam, ale jest on ze mną naprawdę od dawna:P Skóra tłusta, więc warunki do jego rozwoju idealne. Dlatego zwracam się do was z wielkim pytaniem – jakie są sprawdzone kosmetyki na trądzik? Można je dostać w PL, czy trzeba wyjechać na koniec świata?:)

ekjynio

Posty: 25

 
Mnie na problemy z trądzikiem bardzo pomógł mój dermatolog. Żadne kosmetyki, tylko profesjonalne lekarstwa. Także jeśli ktoś chce się wyleczyć z trądziku za pomocą jakiś kremów to powodzenia:P Przy poważnych problemach z tłustą skórą tylko leki, czasami nawet antybiotyki są w stanie pomóc. Wiem to z autopsji...niestety.

magic17

Posty: 28

 
Miałam sporo problemów z zaopatrzeniem w kosmetyki. Wielokrotnie zamawiałam do sklepu kremy od różnych dostawców. Jakoś nie miałam szczęścia do stałej współpracy, ciągle był z czymś problem, albo się opóźniali, albo z czasem podnosili ceny bez powodu, także tak to...

89ostry89

Posty: 30

 
Mój salon urody od niedawna zaczął zamawiać kwas hialuronowy, maseczki, czy też olejek arganowy od marki www.biocosmetics-polska.pl i współpraca układa się nam bardzo sprawnie. Generalnie atutem tej firmy jest fakt, że w większości dysponują oni asortymentem pochodzenia naturalnego. Kosmetyki wolne od chemii i konserwantów są bardzo chwalone przez nasze klientki i nie mamy zamiary ich oszukiwać kupując tańsze zamienniki.

zasscier76

Posty: 21

 
Jest trochę zamieszania z tymi kosmetykami organicznymi ostatnio. Nie ma tak w zasadzie dokładnej definicji takowych preparatów. A przez to wiele firm naciąga trochę klientów, oferując kosmetyki organiczne, które wcale takimi kosmetykami nie są. Ogólnie trzeba być ostrożnym i sprawdzać drobiazgowo skład. Składników pochodzenia roślinnego powinno być przynajmniej 95 procent. Tyle wiem :) Pozdrawiam i życzę szczęścia w poszukiwaniach.

Kazdyy02

Posty: 24

 
Witam gorąco. Byłam kilka razy w SPA i nawet się pytałam, czy mają tam ekologiczne kosmetyki, ale coś zaczęli kręcić:P Pewnie nie mieli i się migali z odpowiedzią. Szkoda trochę, że mało jest miejsc, gdzie można takie rzeczy kupić, albo na przykład skorzystać u kosmetyczki.

Marko

Posty: 21

 
Chętnie bym poszerzyła asortyment w mojej mydlarni o nowe kosmetyki, zwłaszcza o te ekologiczne. Panie coraz częściej przychodzą i pytają o kremy, maseczki z alg i inne kosmetyki, które nie miałyby w swojej zawartości chemii. Już się trochę rozglądałam za dostawcą, ale jeszcze za wcześnie by mówić o jakiś konkretnych firmach i je polecać.

nbd

Posty: 13

 
Nasza firma aktualnie zamawia kosmetyki organiczne ze strony www.biocosmetics-polska.pl. Jeśli miałbym coś napisać, żeby zachęcić to powiem tylko tyle, że mają bardzo duży wybór kosmetyków, a więc wiele profesjonalnych toników, kremów, peelingów, jest w czym wybierać. Na duży plus zasługuje również kontakt i fakt, że ceny nie należą tutaj do szczególnie wygórowanych.

Annna1

Posty: 28