Serwis ploterów drukujących z Poznania - dobra firma ?

Serwis ploterów drukujących z Poznania - dobra firma ?

Czy ktoś z was oddawał ploter marki HP do naprawy? Interesują mnie w głównej mierze ceny tego typu usług oraz czas naprawy urządzenia.

alujas

Posty: 15

 
Z tego względu, iż ploter nie należy do najtańszych urządzeń zakup nowego w wypadku awarii poprzedniego jest moim zdaniem dość kiepskim pomysłem. Na Twoim miejscu zdecydowałbym się na naprawę poprzedniego plotera.

ivonzjeee

Posty: 13

 
Na Twoim miejscu najpierw sprawdziłbym koszty naprawy Twojego plotera ponieważ mogą być one bardzo niskie a zakup nowego to bardzo duży wydatek i zdecydowanie nieopłacalny w przypadku drobnej awarii.

eplaya

Posty: 14

 
Osobiście zdecydowanie odradzałbym Ci korzystanie z usług serwisów, jakie nie są tak jak mówisz od razu w stanie zdiagnozować przyczyny tego, dlaczego ploter nie działa w pełni prawidłowo bowiem może to oznaczać tylko i wyłącznie brak kompetencji osób pracujących w tego typu serwisie i może wiązać się z nieprawidłową naprawą.

foken

Posty: 27

 
Usterki w ploterach oczywiście się zdarzają i sam mam z nimi do czynienia dość często. Z doświadczenia wiem jednak, że większość z nich da się usunąć w serwisie ploterów naprawdę niewielkim kosztem.

sesef

Posty: 23

 
W własnej firmie używam mnóstwo ploterów i w wypadku awarii zawsze decydują się na naprawę. Tobie polecam dokładnie to samo gdyż jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się aby naprawa plotera HP była droższa od kupna nowego i jest to wręcz niemożliwe.

Smerfik

Posty: 24

 
Zdecydowanie odradzam Ci zakup nowego plotera w wypadku awarii. W mojej opinii naprawa jest zdecydowanie bardziej opłacalna a Twój sprzęt będzie po niej jak nowy.

Yuri20

Posty: 12

 
W mojej opinii korzystanie z serwisów ploterów ma ogromny sens. Nawet jeżeli Twoje urządzenie jest w pełni sprawne to ze względu na jego olbrzymią cenę warto poddawać je systematycznej konserwacji. Dzięki temu podziała u Ciebie znacznie dłużej i pozwoli zaoszczędzić na naprawach w przypadku awarii wynikającej z braku konserwacji sprzętu.

Miki

Posty: 8

 
Zanim zakupisz nowy ploter, polecam Ci zapoznać się z kosztami napraw ploterów w serwisie: http://serwisploterow.eu. Bardzo prawdopodobne, że naprawa będzie nawet kilka razy tańsza niż koszt zakupu nowego plotera a Ty będziesz mógł zaoszczędzić.

Babeczka

Posty: 16

 
Mój znajomy w sytuacji gdy jego ploter tak samo jak Twój przestał działać z dnia na dzień zdecydował się na jego naprawę i nie żałuje swojej decyzji ponieważ zaoszczędził bardzo dużo pieniędzy a ploter działa jak nowy.

TomekK

Posty: 20