Proszę o namiary na sklep z kominkami w Krakowie ?

Proszę o namiary na sklep z kominkami w Krakowie ?

Interesują mnie opinie na temat kominków w sklepie na Wielickiej. Orientowałem się wśród znajomych, że to porządna firma, która ma dobrej klasy urządzenia i zapewnia też montaż. Ktoś coś?

Michaś

Posty: 10

 
Ja też potrzebuję pomocy w ogarnięciu ofert kominków w Krakowie. Jest ich mnóstwo i widzę, że coraz doskonalsze propozycje :D Konkretnie zależy mi na idealnym wkładzie kominkowym z płaszczem wodnym, który będzie można podłączyć do centralnego ogrzewania. Z góry wielkie dzięki.

Babeczka

Posty: 16

 
Ja też poszukuję wkładów kominkowych powietrznych w Krakowie. Już przejrzałem chyba większość porządnych propozycji, jakie są polecane, lecz nie mogę podjąć decyzji. Jeżeli znacie się na producentach, którzy faktycznie liczą się w tej branży, to chętnie poznam wasze opinie. Zależy mi na faktycznie sprawdzonej inwestycji.

pawel253

Posty: 12

 
Na pewno sprawdzę, bo nie mam zamiaru skorzystać z oferty, której nikt nie poleca lub nie ma dobrej opinii. Wasza pomoc jest dla mnie niezwykle istotna, a widzę, iż w kwestii kominków w Krakowie temat dość fajnie się rozwinął i mam nadzieję na dobrą ofertę, której nie będę żałował. Pozdrawiam i nie ulega wątpliwości niezwykle dziękuję.

Sewerynus

Posty: 17

 
Ja też miałem poważny dylemat jaki kominek wybrać, tym bardziej że mieliśmy dość mało pieniędzy na tę inwestycję, a bardzo chcieliśmy. Tutaj udało nam się znaleźć w miarę tani sklep z kominkami w Krakowie http://piecwolnostojacykoza.pl.

Ptaszek

Posty: 13

 
O tak ja też jestem chętna, żeby dowiedzieć się, jaki sklep z kominkami w Krakowie jest godny polecenia. Nie mam żadnej wiedzy w tym temacie, a chciałabym skorzystać z kompleksowej oferty takiej od a do z, żeby doradzili mi dobry kominek, zaproponowali model i zajęli się instalacją.

Marioleczka

Posty: 10

 
Mam nadzieję, że uda mi się odszukać jakąś tańszą ofertę kominków w Krakowie i sklep, w którym oferują też montaż. Może coś wiecie na ten temat i możecie się podzielić linkiem do dobrej oferty? Czekam i z góry niezmiernie dziękuję.

SZczecinek23

Posty: 7