Poszukuje taniej kory do ogrodu!

Poszukuje taniej kory do ogrodu!

Witajcie, czy ktoś kiedyś kupował korę ogrodową? Opłaca się z tego korzystać? Czy może wybrać coś innego, proszę o porady.

Z góry dziękuję za pomoc.

Mnert67

Posty: 11

 
Cześć wszystkim,

niedawno też miałam problem ze znalezieniem odpowiedniej kory do ogrodu pod krzewy, jednak moja koleżanka podpowiedziała mi, że warto kupić korę sosnową w ilości hurtowej gdyż tak się opłaca, zrobiłam tak i jestem w stu procentach zadowolona.

Robuś

Posty: 17

 
Z tego co mi moli znajomi mówili to bardzo dobrą korę za małe pieniądze można kupić w http://www.kora-ogrodowa.net. Mam zamiar też tam kupić daną rzecz lecz musze jeszcze trochę poczekać aż mój sad będzie wyglądał w stu procentach pięknie. Pozdrawiam, mam nadzieję, że wam choć trochę pomogłem.

lenox4

Posty: 27

 
Dzień dobry, możecie powiedzieć mi gdzie kupię tanią korę sosnową? Mam dość spory ogródek, który należy często pielić a ja nie mam na to czasu. Słyszałam, że kora powstrzymuje porost chwastów więc dlatego chcę ją nabyć. Czekam niecierpliwością na wasze porady, dziękuje serdecznie oraz pozdrawiam.

akukukuku

Posty: 24

 
Dzień dobry.

Moja siostra niezwykle kocha urządzać swój ogród i sad jednakże wymaga to od niej sporo procy i czasu chciałabym jej troszkę pomóc w tym i uprościć jej to obowiązek. Co myślicie o http://www.kora-ogrodowa.net? Warto tam zamówić korę sosnową, jaka hamuje porost chwastów i zatrzymuje wilgoć oraz chroni korzenie przed zimnem?

Czekam na szczere informacje. Pozdrawiam.

Ralphy

Posty: 30

 
Cześć, potrzebuję waszej pomocy a mianowicie chodzi o korę sosnową, co myślicie o niej i jej zastosowaniu w ogrodach i sadach? Dobrze się sprawdza i nie przepuszcza chwastów? Możecie się wypowiedzieć na dany temat?

Jest to dla mnie ważne gdyż nie chcę wydać pieniędzy w błoto.

pantin

Posty: 22

 
Dzień dobry, moja mama niedawno zamówiła korę sosnową hurtem i jest z tego niesłychanie zadowolona albowiem już nie spędza całych popołudni na pieleniu ogródka albowiem kora nie przepuszcza chwastów. Nabyliśmy ją w http://www.kora-ogrodowa.net i jesteśmy z niej w stu procentach zadowoleni.

Polecamy ją wszystkim znajomym i rodzinie. Pozdrawiam, mam nadzieję, że pomogliśmy.

zimek123456

Posty: 13

 
Witam, mój tata niesłychanie poleca korę sosnową ponieważ nie tylko ona uniemożliwia przedostanie się chwastów na powierzchnię natomiast także posiada dużo innych zalet takich jak na przykład podtrzymywanie ciepła w okresie zimowym tak aby korzonki nie zmarzły oraz wilgotności w okresie letnim. Będziecie zadowoleni.

Polecam wszystkim.

jpyzio

Posty: 20

 
Wiele osób twierdzi, że kora sosnowa jest bardzo dobrym rozwiązaniem na pozbycie się chwastów lecz czy przy tym ładnie wygląda? Mam piękny ogród, który wymaga mnóstwo pracy, czy kora mi w tym trochę pomoże a przy tym nie zepsuje piękna mojego sadu? Będę wdzięczna za szczere wypowiedzi.

Pozdrawiam.

Mamusek3

Posty: 22

 
Dzień dobry, moja mama niedawno zamówiła korę sosnową hurtem i jest z tego bardzo zadowolona gdyż już nie spędza całych popołudni na pieleniu ogródka gdyż kora nie przepuszcza chwastów. Kupiliśmy ją w http://www.kora-ogrodowa.net i jesteśmy z niej w stu procentach zadowoleni.

Polecamy ją wszystkim znajomym i rodzinie. Pozdrawiam, mam nadzieję, że pomogliśmy.

Booss23

Posty: 15