naming, gdzie warto ?

naming, gdzie warto ?

Jakie usługi brandingu polecacie? Chciałbym skorzystać, ale mam obawy, że wybiorę kiepską pomoc :( Może polecacie jakieś konkretne agencje interaktywne? Z góry bardzo dziękuję.

Hostelos3

Posty: 5

 
Tak będę musiał zrobić. Zależy mi na tym, że strona prezentowała się dobrze i była funkcjonalna. Później będę musiał poszukać też kogoś od sklepów internetowych.

Dobruśw90

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o naming, to naprawdę dużo firm ma bogate doświadczenie. Wiele pytają po to, aby efekt końcowy był naprawdę fachowy. Z wybranych usług jestem bardzo zaspokojony.

Tatusiek4

Posty: 15

 
Skorzystałem z tej oferty http://www.duonet.eu/pl/oferta/druk/72-kalendarze. Jeśli chodzi o kalendarze, to naprawdę już sam pomysł zrobił na mnie ogromne wrażenie. Wykonanie w pełni profesjonalne, więc polecam.

Gruamer

Posty: 24

 
Mnie koniecznie potrzebna jest fotografia produktowa. Z góry dziękuję za pomoc w znalezieniu sprawdzonych usług. Koniecznie musi być to profesjonalnie działająca firma.

Lupusx

Posty: 17

 
Dokładnie ja też będę potrzebował tego rodzaju usług. Koniecznie muszę odnaleźć kogoś rzetelnego od projektowania stron internetowych. Muszę zerknąć na oferty usługodawców. Nie mogę pozwolić sobie na pierwszą z brzegu firmę, jaka nie sprosta moim oczekiwaniom.

Fanatyk

Posty: 9

 
Przeszukiwałem oferty tworzenia responsywnych stron internetowych. Niektórzy z usługodawców fajnie to wszystko opisują. Myślę, że właśnie z takiej firmy skorzystam. Wtedy będę miał pewność, że to profesjonalne usługi. Chyba zdecyduję się na firmę, bo wtedy będzie bezpieczniej niż jakaś prywatna osoba.

Yuri20

Posty: 12

 
Jeśli chcesz skorzystać z usług brandingu, to pamiętaj, żeby zdecydować się wyłącznie na to, co jest ci w danej chwili bardzo potrzebne. Dobry pomysł na promocję firmy to gwarancja sukcesu :)

namok

Posty: 10

 
Jeżeli branding to tylko na wysokim poziomie. Jeżeli miałbym skorzystać, a wszystko właśnie tak się zapowiada, to na pewno tylko w jakiejś niezmiernie fachowej firmie. Muszę mieć pewność, iż płacą za jakość.

Azazel412

Posty: 9

 
Muszę powiedzieć, że ja też jestem zadowolony z projektowania logotypów. Dzięki pomocy specjalistów wreszcie mam logo, które przykuwa uwagę i bardzo dobrze integruje się z marką.

Jacuś

Posty: 9