Torby papierowe, gdzie zamówić?

Torby papierowe, gdzie zamówić?

Dzień dobry. Mam zamiar rozreklamować swoją firmę za pomocą toreb papierowych. Jeśli komuś zlecaliście coś takiego, chętnie skorzystam z Waszego polecenia.

Złoty

Posty: 11

 
Teraz najmodniejsze są torby papierowe. Każdy ciuszek lepiej wygląda spakowany właśnie do takiej torby. Sama uwielbiam pakować zakupy do papierówek. Poza tym dbamy dzięki temu o nasze środowisko.

Funtus009

Posty: 14

 
Ta firma trudni się takim drukiem od lat http://www.awadruk.com.pl. Zamawiałam u nich torby papierowe z reklamą swojej marki. Bardzo dobrze zrobione, wszystko w porządku, zarówno polecam.

Zamówienie bardzo prędko zrealizowane.

Deltabox84

Posty: 24

 
Dobry pomysł. Na początek można spróbować na mniejszą skalę. Ale czytałam, że torby reklamowe to bardzo dobra reklama. Głównie chodzi przecież o klientów, żeby byli zadowoleni.

Januszek

Posty: 21

 
U nas przyjęły się torby foliowe i nie chcemy z nich rezygnować, tym bardziej, że taniej nas to wynosi, a klienci nie narzekają. Nasze reklamówki są bardzo ładne, szykowne i wcale nie przypominają tych dawnych. Możemy mieć ich zdecydowanie więcej niż papierowych.

ekjynio

Posty: 25

 
Mnie na razie nie stać na torby reklamowe. Bo, gdybym zaczęła je posiadać, nie mogłabym ich nagle nie mieć. Może zacznę z innymi jednorazowymi gadżetami reklamowymi, które mogłabym rozdawać klientom w ramach zakupów za określoną kwotę.

Maciusinski

Posty: 18

 
Skontaktowałem się z polecaną firmą. Jest dobrze. Po dobrej cenie będę miał taką ilość toreb papierowych, jak chciałem. Niezmiernie dziękuję za pomoc. Już nie mogę doczekać się pierwszej sprzedaży z nowymi torbami.

21gregorek

Posty: 19

 
Osobiście nie bardzo lubię torby foliowe, ale jest ich chyba najwięcej na każdym rynku. Jeśli już jest to najtańsza forma żywej reklamy, to z pewnością warto takie torby oznakować i promować się w ten sposób. Jak na razie nie widać, żeby miały skończyć swoją żywotność.

Marko

Posty: 5