Koszula z nadrukiem Lublin

Koszula z nadrukiem Lublin

Potrzebuję namiarów na firmę zajmującą się sprzedażą koszulek z nadrukiem, ale w lepszej jakości niż na Allegro.

sgemino

Posty: 23

 
W firmie każą nam nosić bluzy z nadrukiem i szczerze mówiąc podobają mi się. Jedną nawet do domu zabrałem :) Super bawełna, miła w dotyku.

Polecam taki typ gramatury.

mobista

Posty: 27

 
Ja mam w garderobie same koszulki z nadrukiem. Jak masz odrobinę wyobraźni to będziesz wiedział, jak ten potencjał wykorzystać :)

rz3zn!k

Posty: 15

 
Ja nadruk wykorzystuję nie tylko na koszulkach, ale mam na kurtce ulubiony tekst, na bluzie, spodniach. No wszędzie po prostu :)

Teraz jest nieograniczony potencjał technologiczny.

nbd

Posty: 13

 
Jak zamówisz mniejszą ilość tych koszulek lub bluz to zainwestuj w folie specjalistyczne. Jak większa ilość to obowiązkowo sitodruk. Ma najwięcej poleceń branżowych.

Troooll

Posty: 25

 
Hejka, ogólnie bardzo sympatyczny pomysł z tymi koszulkami z nadrukiem. Zadbaj o to, aby ich wykończenie było solidne. Super asortyment mają w http://www.naszewzory.pl. Zamówiłem tam pakiet stu koszulek moim pracownikom i większość z nich już ponad rok chodzi. Na luzie sam zaprojektujesz wszystko.

Mają poradnik na stronie.

johny11

Posty: 20

 
Możesz na próbę zamówić kilka koszulek na http://www.naszewzory.pl. Ocenisz sobie gramaturę i jakość nadruku. Mam stamtąd bluzę czarną, do wszystkiego mi pasuje i koszulkę zieloną. Noszę pod marynarkę, a jak rozpinam guzik to śmiechu jest cała masa, bo śmieszny napis zainstalowałem na sobie :D

PabloSSS

Posty: 26

 
Według mnie nie ma co się ograniczać. Kup kilkanaście koszulek na portalu www.naszewzory.pl, a wyjdzie ci o wiele taniej niż na Allegro.

Kódłaty

Posty: 17

 
Teraz robią nadruki sitodrukiem, cyfrowym, folią Flex, sublimacją, haftem elektronicznym. Zależy czego oczekujesz od tej koszulki.

Sklepik

Posty: 26

 
Jeżeli kupisz koszulkę, a później oddzielnie będziesz chciał zrobić nadruk to ci zawsze drożej wyjdzie. Lepiej od razu wszystko w jednym miejscu. Taniej na sto procent.

foken

Posty: 27