Event marketing – warto inwestować?

Event marketing – warto inwestować?

Cześć. Od zawsze wydawało mi się, że sprawdzę się w organizacji różnych akcji i promocji marek, ale dopiero na własnym przykładzie przekonałem się, że to wytężona praca, którą niekoniecznie ktoś doceni.

himmmu78

Posty: 21

 
Hej. Nigdy nie wyobrażałem sobie, że będę właścicielem firmy i będę zmuszony podjąć na swoje barki organizację imprez firmowych. Ostatnio wyręczyła mnie w tym firma http://www.ievent.pl, za co jestem bardzo wdzięczny, bowiem przez natłok pracy nie miałem zupełnie na to czasu. Być może i Wy znajdziecie się w takiej sytuacji, więc mogę polecić sprawdzone rozwiązanie, które nie okazało się kosztowne z racji taniego wynajęcia lokalu, napojów i cateringu.

Polaczek90

Posty: 28

 
Hej. Chciałam samodzielnie zorganizować event marketing, ale szybko zrezygnowałam, bowiem miałam trudności z podstawowymi kwestiami. Musiałam ratować się usługami innej firmy, ale widzę, że Wy macie większe doświadczenie w tym zakresie.

lenox4

Posty: 28

 
Dzień dobry.

Ciężko mi było podjąć decyzję, jakie działania marketingowe są niezbędne z perspektywy mojej firmy. Wątpliwości rozwiała dopiero lektura tego forum, więc czuję się zobowiązany, aby podziękować.

3nder

Posty: 22

 
Witam.

Niedawno odwiedziłem jedną z agencji reklamowych, bo byłem zainteresowany promocją firmy. Przedstawiona przez nich kalkulacja wydatków przerosła moje możliwości i od razu zrezygnowałem. Wtedy trafiłem na to forum i propozycje wielu innych firm, które nie wydają się gorsze, lecz posiadają propozycje bardziej przystępne cenowo. Zdecydowałem się na jedną z nich i jestem zadowolony.

Cybooor

Posty: 21

 
Dzień dobry.

Lektura forum znacząco mi pomogła, być może nawet uchroniła mnie przed utratą pracy, bo nie byłam kompetentna w kwestii organizacji imprez (nadal nie jestem). Szefowi spodobały się jednak przygotowane wydarzenia promocyjne.

dudi

Posty: 24