siatki na ptaki ??

siatki na ptaki ??

Szukam siatek ochronnych dla rolnictwa. Zależy mi na zakupie siatek do grodzenia, więc koniecznie muszą być odporne i wytrzymałe. Jeśli się orientujecie, dajcie znać. Z góry dziękuję.

wom_ww

Posty: 9

 
No jasne, że zależy od wykonania. Najlepsza metoda produkcji to bezwęzłowa. Jeszcze mocniejsze są wtedy siatki hodowlane, które jak wiadomo, narażone są na intensywną eksploatację. Jak kupować, to tylko w doświadczonym miejscu.

angelika98

Posty: 13

 
Z powodzeniem możesz skorzystać z takich siatek na ptaki. Mnie też pomogły, bo są mega skuteczne. Co więcej, te siatki nie są drogim rozwiązaniem. Ja wykorzystuję je również na działce i chwalę sobie, bo się zupełnie nie niszczą. Mam siatki z polipropylenu. Polecam.

Worms

Posty: 14

 
Ten rodzaj siatek wykorzystujemy jako siatki leśne. Jeśli pytacie o jakość i skuteczność, to jest rewelacyjna. Bez dwóch zdań kupować :) Polecam, albowiem to siatki z dobrego tworzywa, jaki jest polipropylen. Nie odkształcają się pomimo deszczów i skrajnych temperatur. Odpowiednio można powiedzieć, iż są nie do zdarcia :)

Garguł12

Posty: 30

 
To widzę, że rzeczywiście muszą być mocne. Jestem zainteresowany, bo dużo czytałem i dowiadywałem się o siatkach dla rolnictwa. Mnie potrzebne jest takie coś do ogrodu.

kLIMERRRR5

Posty: 16

 
Siatki rybackie są fachowym rozwiązaniem. Nie widzę powodów, żeby szukać czegoś innego. Sprawdzają się bardzo dobrze, sami ich używamy. Nic się z nimi nie dzieje. Mamy je od lat i nie narzekamy. Odpowiednio są najlepsze ze wszystkich, z których dotychczas korzystaliśmy.

eluśrrr

Posty: 15

 
Jak potrzebujesz sprawdzonych siatek na woliery, to zajrzyj sobie na tę stronę https://bagan.pl/siatkiochronne-dla-rolnictwa/siatkinawoliery. Masz tu szeroki wybór, korzystne ceny, niemniej jednak też pewność porządnej jakości.

Kruk

Posty: 18

 
Mnie zależałoby na siatkach na woliery. Widzę, że tu raczej hodowcy są zgodni co do tego, że zarówno polietylen, jak i polipropylen są odpornymi i wytrzymałymi tworzywami. Muszę wszystko wymienić od nowa, więc chcę mieć pewność, że decyduję się na profesjonalne rozwiązanie :)

yarpen2

Posty: 15

 
A co powiecie o siatkach rybackich? Czy ten materiał będzie rzeczywiście na lata? Mam dylemat czy zdecydować się na tego typu rozwiązanie, czy może szukać czegoś bardziej profesjonalnego?

Poznaniaczek2

Posty: 19

 
Siatki rybackie są profesjonalnym rozwiązaniem. Nie widzę powodów, żeby szukać czegoś innego. Sprawdzają się doskonale, sami ich używamy. Nic się z nimi nie dzieje. Mamy je od lat i nie narzekamy. Właściwie są najlepsze ze wszystkich, z których dotychczas korzystaliśmy.

Marti

Posty: 12