Utrzymanie ekrekcji

Utrzymanie ekrekcji

Potrzebowałbym trochę podrasować swoje męskie sprawy...chodzi mi o wydłużenie stosunku, chciałbym dłużej wytrzymywać przed orgazmem. Jakieś sposoby? Coś polecacie? Tylko please nie piszcie mi o alko, bo to nie jest jak na mój gust ani skuteczne ani wygodne.

namok

Posty: 11

 
Coraz więcej różnych preparatów na potencję, erekcję i jeszcze inne tego typu sprawy można kupić. Ja zamawiałem internetowo Dr Penigreat ostatnio. Jak na razie – mogę polecić. Nie ma jakiś reakcji skórnych, zaczerwienień i tym podobnych a erekcja faktycznie się polepszyła.

Krakus

Posty: 15

 
Można ponoć jakieś ziołowe napary pić któe na potencję dobrze wpływają, ale nie wiem dokładnie co to za zioła by musiały być i czy można je gdzieś dostać w marketach, czy trzeba w skelpach zielarskich szukać.

aligator3

Posty: 21

 
Fajnie że jest dużo różnych naturalnych suplementów na problemy stricte seksualne ale trochę szkoda, że tak dużo te preparaty kosztują. Też żeby suplementacja miała sens to jednak trzeba się nastawić na dłuższe stosowanie a nie tylko na tygodniową kurację.

artoor

Posty: 29

 
Seks jednam z biegiem lat w stałym związku to się mocno zmienia. My się już tka nie kochamy jak wcześniej. Ani tak często ani tak intensywnie, ani tak....nietypowo :) Ale ma ten spokojniejszy styl też swoje plusy.

tasdefleja

Posty: 13

 
Przez pewien czas to się poważnie zastanawiałem żeby do lekarza pójść, ale jak sobie pomyślałem że mnie obcy facet będzie gdzieś macał to jednak zrezygnowałem...to już wolę jednak być nie do końca sprawny...

Michaś

Posty: 8

 
Nie przychodzi mi do głowy teraz żadnej środek, ale akurat mam żonę farmaceutkę, więc może ona będzie lepiej zorientowana to coś by poleciła, albo chociaż powiedziała na co zwracać uwagę na jakie składniki patrzeć przede wszystkim.

Pyszności2

Posty: 22

 
Też nie ma co się na siłę do seksu zmuszać, jeśli konkretnego dnia nie mam ochoty to po prostu o tym swojej żonie mówię. I tak samo w drugą stronę. Nic na siłę, bo z tego nic dobrego nigdy nie wychodzi.

ivonzjeee

Posty: 13

 
Kiedys to sobie nawet sprawdzałem ile mam centymetrów, ale teraz nie pamiętam...:P człowiek miał naście lat to się takimi sprawami interesował zdecydowanie bardizej niż teraz jak już 35 na karku.

Tomcio

Posty: 14

 
Jak na razie jeszcze żadnych suplementów na lepszy seks nie stosowałem ale pewnie przyjdzie taki czas że sam będę się za czymś rozglądał. Póki co wszystko działa jak należy, aż za bardzo...tylko chwilowo dziewczyny mi brakuje do pełni szczęścia :P

Gucio

Posty: 8