zwiekszenie libido

zwiekszenie libido

Witam, cześć. Dobry suplement na potencję który faktycznie pomaga i nie ma jakiś niekorzystnych skutków ubocznych. Ktoś, coś?

namok

Posty: 5

 
Wiem że rośliny, warzywa, owoce, czy owoce morza takie rzeczy pomagają na potencję, mogą działać jako fajne afrodyzjaki, ale co dokładnie dobrze zjeść przed seksem to już nie wymienię, można to w necie znaleźć.

alklu7

Posty: 8

 
Ja to jestem zdania że liczy się zawsze przede wszystkim technika i atmosfera a dopiero w dalszej kolejności rozmiar :] ale wiadomo, że jednak te cm się przydają i nie ma co mówić że nie mają w ogóle znaczenia.

Wariat

Posty: 13

 
Nie wiem co tu może pomóc, a na pewno jakby się znalazł jakiś fajny sprwadzony preparat którym można coś powiększyć to pewnie bym z ciekawości kupił i brął.

DobraReklama

Posty: 26

 
Trzeba uważać z tymi preparatami na potencję, bo jest ich cały wysyp. Ja mam dobre doświadczenia z dr Penigreat. Świetne tabletki, zupełnie inaczej się po nich czuję podczas współżycia. Mogę dłużej wytrzymać, sama erekcja jest większa niż kiedyś.

Rico

Posty: 11

 
No ciekawe czy są takie operacje plastycznie powiększające właśnie przyrodzenie...bo skoro można piersi, można pośladki, to dlaczego penisa by nie można było? Ktoś coś wie o takich operacjach?

eXtreme23

Posty: 23