Gdzie kupić ubrania sportowe

Gdzie kupić ubrania sportowe

Witam dziewczyny kochające trening :) Jakie macie opinie o sklepie Gym Hero? Bardzo spodobały mi się legginsy z ich nowej kolekcji, dlatego chciałabym poznać wasze zdanie na temat jakości asortymentu. Różne opinie już słyszałam i mam nadzieję, że coś dorzucicie. Nie chcę po prostu w ciemno inwestować :)

wigry00

Posty: 8

 
Przy wyborze ubrań sportowych wzoruję się zazwyczaj na profesjonalnych zawodniczkach fitness. Trzeba modelować rozwiązania używane przez najlepszych :)

wiesław11

Posty: 12

 
Dla mnie optymalnie jest trzymać kilka kompletów odzieży. Jeżeli trenujesz 3 dni w tygodniu to najlepiej zaopatrzyć się w trzy różne komplety. Dopasowanie do ciała to prawdopodobnie podstawa. Powycinaj też metki, żeby cię nie ocierały.

345_14

Posty: 20

 
Na początku zalecam odzież kompresyjną, ewentualnie jakieś opaski na stawy, bo bardzo łatwo złapać kontuzję, jeżeli jesteś niedoświadczona na treningu.

Fimnerty6

Posty: 15

 
Najlepiej to brać ciuchy w komplecie, bo można wytargować spory rabat. Zauważyłam, że w modnym ubraniu sportowym ćwiczę znacznie intensywniej, bo chcę jeszcze lepiej wyglądać :)

pantin

Posty: 22

 
Bawełna i poliester to niezła wytrzymałość i stosunkowo niska cena. Szorty + ewentualnie stanik sportowy i masz gotowy zestaw treningowy na lata.

Budowlaniec

Posty: 16

 
Mam dobre opinie o odzieży sportowej dla kobiet od sklepu gymhero.eu. Przez rok skompletowałam właściwie wszystkie produkty z ich oferty. Regularnie kupuję, chociażby kosmetyki, głównie balsamy do ciała. Mam legginsy też od nich, chyba najlepsza jakość, z jaką dotychczas się spotkałam, a legginsy po prostu kocham. Wzory niesamowite i dużo kobiet chodzi. Wystarczy spojrzeć na powiązanego z nimi Instragrama. Mnie lookbook przekonał do współpracy. Zajrzyj sobie :P

de99ial

Posty: 31

 
Zwróć koniecznie uwagę na szwy w odzieży treningowej. Najlepiej podwójne i takie, żeby się rozciągały razem z materiałem.

Januszek

Posty: 21