gdzie kupić suknie na estrade ?

gdzie kupić suknie na estrade ?

Hej, witam serdecznie. Moja córka potrzebuje specjalnej sukni do tańców. Chodzi o tańce latino. U kogo coś takiego zamówić? Generalnie w marketach i sieciach odzieżowych się takich sukni nie znajdzie i jest klops.

labuh

Posty: 6

 
Ja na swoim ślubie miałam klasyczną sukienkę bez żadnych udziwnień. Prosta, biała, z lekką koronką. Dostałam ją w spadku od koleżanki mojej przyjaciółki. Tanio wyszło.

Wariat

Posty: 10

 
Najwazniejszy jest dobry materiał. Jeśli materiał jest porządny, wysokogatunkowy to sukienka też będzie dobrze leżeć na ciele, nie będzie się szybko niszczyć i dobrze podkreśli zalety sylwetki.

fertuś45

Posty: 10

 
Ja nie będę ukrywała że głównie ubieram się w sieciówkach. Jest tanio, ale faktycznie z jakością sukienek w takich sklepach bywa różnie...delikatnie mówiąc. Projekty są zazwyczaj bardzo siebie podobne, niby rózne marki a wzory zbliżone wizualnie niemal jak 1 do 1.

alujas

Posty: 15

 
Mi jest się ciężko wpasować w sukienkę żeby jednocześnie dobrze wyglądać i dobrze że się w takiej kreacji czuć. Zazdroszczę kobietom w moim wieku i smukłej linii....ja po ciążach nie wróciłam do dawnych rozmiarów.

Radziu

Posty: 21

 
Prawda jest taka że jeśli chce się znaleźć elegancją dystyngowaną kreację to trzeba szukać w salonach mody, ewentualnie zlecać szycie na miarę. W dużych sieciach te ubrania zazwyczaj wyglądają po prostu fatalnie.

Trener

Posty: 4

 
Zawsze warto się dopytać w sklepie z modą damską skąd dokładnie pochodzą tkaniny z których mają uszyte ubrania. Niestety ale z moich obserwacji wynika że w większości jest to słabej jakości chińszczyzna.

derums3

Posty: 7

 
Każda kobieta może wyglądać dobrze w sukience , wszystko jest kwestią dopasowaną i dobrego uszycia sukni. Niestety to co sprzedają w sieciówkach to jest szyte dla modelek a nie dla zwykłych kobiet.

Jacuś24

Posty: 9

 
nie wiem kogo tutaj polecić a sama będę musiała się już zacząć rozglądać za suknią ślubną. Mam swoją wizję i pomysł jak suknia ma wyglądać. Teraz tylko potrzebuję kogoś kto mi tę wizję wcieli w życie :)

proszek

Posty: 10

 
Świetne kreacje sprzedają w Isel Onir. Właścicielka ma duże rozeznanie jeśli chodzi o same materiały, które zamawia z Dubaju i innych równie egzotycznych miejsc. Jeśli ktoś potrzebuje naprawdę klasowej eleganckiej kreacji to to jest dobry adres. Warto sobie do nich zadzwonić (to jest nr do właścicielki - 889 888 967).

bartek33

Posty: 19