Sklep wędkarski

Sklep wędkarski

Witam.

Czy ktoś próbował woblerów ze sterem. Z czym to się je? Czy są one doskonalsze od tych bez steru? Jak coś możecie podać jakieś konkretne cacka.

Fanatyk

Posty: 12

 
Jeżeli chce się złowić prawdziwe okazy, trzeba postawić na woblery rękodzieła. Inną drogą się nie da. Te są dopracowywane z maksymalną pieczołowitością, dlatego są skuteczne w naszych wodach. Czasy błystek się skończyły i nie ma co na nie liczyć w naszych polskich wodach.

jumbertus

Posty: 19

 
A w jakiej dzielnicy chodzi ci o sklep wędkarski w Warszawie? Jest ich trochę. Nie każdy ma stronkę, trzeba przyznać. I nie w każdym uzyskasz fachową poradę. Zdążyłem już przez to przejść i mam doświadczenie.

Penio

Posty: 15

 
Ja bym nie ryzykował z woblerami. Nie wiadomo, co facet łowi. A może coś z odzieży, książkę, jakiś poradnik też można podarować. To chyba bezpieczniejsze.

eplaya

Posty: 14

 
Miałem kilka okazji używać woblerów rękodzieł. Są lepsze od tradycyjnej gumki. Na blachy też łowiłem, ale nie szło tak dobrze. Można bez obaw spróbować tych cacuszek w tym sezonie. Trzeba samemu ocenić. Każdy woli co innego.

yarpen2

Posty: 15

 
Na prezent dla poławiacza ryb nie trzeba wydawać gigantycznych pieniędzy.

Myślę, że nawet niespory gadżet związany z jego pasją będzie mógł go ucieszyć. Jeśli zakupisz coś z woblerów, możesz nie trafić w gusta. Dlatego przyłączam się do innych, że dobrze byłoby nabyć jakiś wędkarski uniwersalny gadżet.

Smerfik

Posty: 25

 
Być może jestem w stanie pomóc. Proszę pisać na pw odnośnie sprawdzonego sklepu wędkarskiego w Warszawie. Mieszkam w stolicy i jestem zapalonym wędkarzem.

89ostry89

Posty: 31

 
Witam. Polecam sprzęt ze sklepu wędkarskiego http://e-garbus.pl. Sam kupowałem tam coś z elektroniki i jestem zaspokojony.

Mają dość konkurencyjne ceny i można trafić na promocje.

Kolekcjoner

Posty: 23

 
Miałem kilka okazji używać woblerów rękodzieł. Są lepsze od tradycyjnej gumki. Na blachy też łowiłem, natomiast nie szło tak dobrze. Można bez obaw spróbować tych cacuszek w tym sezonie. Trzeba samemu ocenić. Każdy woli co innego.

dyduch33

Posty: 10

 
W każdym sklepie wędkarskim w Warszawie dostaniesz odzież, która usprawni wędkowanie. Oczywiście musisz uważać na chińskie wyroby, ja stawiam na markową odzież i ekwipunek.

arko1916

Posty: 26