domek letniskowy cena budowy, szukam

domek letniskowy cena budowy, szukam

Wiecie może o jakimś sklepie internetowym, gdzie mogę zamówić tanie domki drewniane na działkę rekreacyjną? Chce kupić ładny domek z tarasem, lecz wszędzie są bardzo wysokie ceny.

Marko

Posty: 2

 
Marzy mi się domek letniskowy, posiadam projekt 35m2, niemniej jednak jeszcze nie wiem, jakiej firmie zlecić produkcję. Chciałabym też zaoszczędzić na montażu, więc u mnie wchodzą w grę domki do samodzielnego montażu.

Adi666

Posty: 12

 
Ja nabyłam kilka, aby wykonać domki letniskowe nad morzem do wynajęcia. Zamówiłam je od tej firmy https://kupdomekletniskowy.pl. Powiem wam, iż jestem niesłychanie zadowolona. Firma poleciła mi, które domki będą idealne do agroturystyki.

omen100

Posty: 22

 
Dużo jest firm, które oferują sprzedaż domków letniskowych. Na Twoim miejscu wybrałabym firmę ze swojego województwa. Częto sam transport dużo kosztuję, rzadko znaleźć firmę, która oferuje transport za darmo.

Kitas

Posty: 8

 
Również kupiliśmy domki letniskowe mazury. Prowadzimy firmę z noclegami, domki kupiliśmy 4 lata temu i są niesłychanie śliczne. Jak przyjeżdżają do nas goście to każdy je chwali.

urszulka

Posty: 3

 
Powiem Ci, że budowa domku letniskowego cena nie jest taka wysoka. Fajnie jest znaleźć dobrą firmę, która Ci go wyprodukuje, a ty samodzielnie weźmiesz się za montaż.

matek562

Posty: 8

 
Ja u siebie na działce postawiłem dom całoroczny 35m2. Działkę mam za miastem. Domek był spełnieniem marzeń mojej żony. Teraz w każdy wolny weekend jeździmy tam, by odpocząć.

Azazel412

Posty: 4

 
Oczywiście, że domki letniskowe najlepiej wybierać te z tarasem. Posiadam domek letniskowy 25m2 i do tego ma 12m2 tarasu. Można spokojnie wypić kawę na świeżym powietrzu lub zrobić grilla.

nerkuś

Posty: 6

 
Ja polecam eko domki, mam taki na działce. Ma 24m2 i jest niesłychanie funkcjonalny, do tego jest taras. Nie dałam za niego niesłychanie mnóstwo, ofertę odszukałam w internecie.

AGDDDy1

Posty: 20

 
Musisz poszukać jakiegoś sklepu, który sprzedaje drewniane domy letniskowe. Pamiętaj jeszcze, aby sprawdzić, czy dany domek jest sezonowy czy całoroczny.

Acclaim

Posty: 13