ogłoszenia nieruchomości za darmo ??

ogłoszenia nieruchomości za darmo ??

Gdzie mogę dodać darmowe ogłoszenia nieruchomości? Polecacie jakieś miejsce gdzie zagląda niezmiernie sporo potencjalnych klientów?

jajcarek

Posty: 3

 
Portali z bezpłatnymi ofertami nieruchomości jest od groma. Bez problemów można coś znaleźć. Z tym, że lepiej szukać takiego, który jest odwiedzany bardzo często.

bobuś34

Posty: 8

 
Dawniej było łatwiej, bo można było na słupie zrobić ogłoszenie i już mieszkania nie było. Dzisiaj trzeba się bawić w opisy i nie wiadomo, co jeszcze. Czasy się zmieniają i trzeba się niestety dostosować.

MaszWielkosc

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o mieszkania na sprzedaż w Warszawie to mnie na to nie stać. Nie lubię dużych miast, dlatego wolę pozostać u siebie. Te korki, ten hałas, a do tego życie drogie. Jeśli ktoś robi karierę to na pewno będzie to miejsce dla niego odpowiednie, ale ja już jestem za stary na przeprowadzki i kombinowanie.

czes212

Posty: 19

 
Sprzedawałem tanio mieszkanie to po jednym dniu już było wszystko u notariusza załatwione. Cena jest istotna, ale i stan nieruchomości. Już nie wspominając o tym jak bardzo ważna jest lokalizacja.

Lipa08

Posty: 8

 
Ogłoszeń jest niesłychanie mnóstwo, dlatego na spokojnie można odszukać mieszkanie na sprzedaż w Warszawie. Jeżeli ktoś ma mnóstwo pieniędzy, a tym bardziej gotówki to na pewno znajdzie coś dla siebie. Sam tak poszukiwałem i miałem na jednym z portali dziesiątki ogłoszeń, z jakich wytypowałem trzy i jedno ostatecznie udało mi się nabyć.

donbagino

Posty: 9

 
Chciałbym żeby było mieć stać na zamek. Księżniczce już mam, ale wieży mi brakuje. Niestety mam małą kawalerkę, ale kto wie może w przyszłości się to zmieni? Cały czas gram na loterii i mam nadzieje, że wygram. Wtedy sprawdzeń piękne zamki i pałace. Ciekawe czy by mi wygrana milionowa na nie wystarczyła?

wom_ww

Posty: 9

 
Mnie się udało tanio zakupić mieszkanie w Warszawie, ale polowałem całymi dniami na ogłoszenia. Już mi się to po nocach śniło, ale zaoszczędziłem niezmiernie mnóstwo pieniędzy. Jeśli chcecie zaoszczędzić to trzeba szukać i szukać. Tylko uważajcie żebyście od tego szukania nie oszaleli.

Poznaniaczek2

Posty: 7

 
Też mnie interesuje dodawanie ogłoszeń nieruchomości za darmo, bo do tej pory jakoś nie miałem szczęścia. Dodawałem, ale odzewu ze strony klientów nie było.

Januszek

Posty: 14

 
Jeśli chodzi o pałace i zamki na sprzedaż to widziałem je tutaj https://houser.pl. Nie ma ich sporo, bo kilka sztuk, ale to specyficzny rodzaj nieruchomości, wobec tego w setkach się nie będą pojawiać w sprzedaży.

BobStanley

Posty: 13