osiedla domów jednorodzinnych w Krakowie ??

osiedla domów jednorodzinnych w Krakowie ??

Szukam nowego mieszkania w Krakowie i nie wiem, do kogo się zgłosić? Jest deweloper, co ma dużo propozycji do wyboru?

Elektros

Posty: 2

 
Zdecydowanie polecam mieszkania z rynku pierwotnego w Krakowie, bo wiesz, co kupujesz. Nowe mieszkanie to inwestycja na długie lata, dlatego nie warto tutaj oszczędzać. Skoro i tak większość z nas zaciąga kredyt hipoteczny to niech, chociaż będzie to przeznaczone na coś, co jest tych pieniędzy warte. Zastanówcie się nad tym.

jpyzio

Posty: 9

 
Zdecydowanie polecam mieszkania z rynku pierwotnego w Krakowie, bo wiesz, co kupujesz. Nowe mieszkanie to inwestycja na długie lata, zatem nie warto tutaj oszczędzać. Skoro i tak większość z nas zaciąga kredyt hipoteczny to niech, chociaż będzie to przeznaczone na coś, co jest tych pieniędzy warte. Zastanówcie się nad tym.

Miki

Posty: 2

 
Byłem u dewelopera w Krakowie, ale mieszkań na teraz już nie było. Nie mam niestety czasu czekać, dlatego szukam dalej. Szkoda, bo widziałem te nowe osiedla, które ładnie wyglądają. Są bezpieczne dla dzieci jak i dla dorosłych. Lokalizacje mają różne, dlatego można coś dopasować pod swoje wymagania i oczekiwania.

Jacuś

Posty: 19

 
Jeśli chodzi o rynek pierwotny w Krakowie to na https://villare.pl/mieszkania?search=&keywords=&address=Kraków&distance=&price_to= jest oferta, jaką pożądane byłoby sobie przejrzeć.

pawel253

Posty: 6

 
Nie interesowałem się nowymi domami w Krakowie, niemniej jednak patrzyłem na mieszkania. W wielu przypadkach budowane są osiedla gdzie masz i jedno i drugie, dlatego każdy może indywidualnie dopasować ofertę pod siebie. Ceny różne, dlatego pożądane byłoby to sobie sprawdzić i zdecydować, co jest najlepsze.

KKarlowiec

Posty: 12