rzeczoznawca myślenice, komu zlecić?

rzeczoznawca myślenice, komu zlecić?

Jeśli mieliście Państwo możliwość korzystania z usług sprawdzonego rzeczoznawcy z Myślenic, napiszcie. Potrzebuję wyceny do podziału majątku. Musi być w pełni profesjonalnie.

minus56

Posty: 3

 
Najbardziej martwi mnie fakt ceny takiej usługi. Czy taki rzeczoznawca będzie w stanie przedstawić wstępny koszt takiej wyceny działki w Myślenicach? Bez tego ani rusz. Wycena konieczna mi jest do dość skomplikowanej sprawy sądowej.

bartolini

Posty: 14

 
Nie polecam na szybko. Wycena domu wymaga czasu i naprawdę rzetelnego podejścia do sprawy. Znajoma zleciła ekspresową wycenę i niestety okazała się mało poprawna :( Z Myślenic nie znam żadnej firmy, ale z okolic mogę polecić kogoś wiarygodnego.

Olekk

Posty: 11

 
Myślę, że na pewno znajdziesz kogoś w konkretnym budżecie. Pamiętaj, że zawsze możesz porównać oferty. Jeśli chodzi o pracę rzeczoznawcy, to oni nie mają odgórnego cennika, więc stawki mogą być naprawdę zróżnicowane. Uważam, że w Myślenicach nie jest drogo.

dermuster

Posty: 11

 
Termin nie jest tak bliski. Myślę, że to będzie czas akurat dla rzeczoznawcy i wyrobi się z tą całą analizą rynku itd. Nigdy czegoś takiego nie zlecałem, ale zdaję sobie sprawę, że nie jest to błyskawiczna praca. Jak coś, możecie podsyłać jeszcze jakieś adresy ekspertów z Myślenic.

Michaś

Posty: 13

 
Nie polecam na szybko. Wycena domu wymaga czasu i rzeczywiście rzetelnego podejścia do sprawy. Znajoma zleciła ekspresową wycenę i na nieszczęście okazała się mało poprawna :( Z Myślenic nie znam żadnej firmy, niemniej jednak z okolic mogę polecić kogoś wiarygodnego.

namok

Posty: 11

 
Wiem, że cena wyceny mieszkania zależy nie tylko od przedmiotu, ale też od celu. Rzeczoznawcy liczą sobie różnie, dlatego najlepiej sprawdzić choćby kilka ofert i porównać je pod kątem kosztów. Z tego co pamiętam w Myślenicach mamy cennik coś od 400 zł brutto za wycenę lokalu.

Fanatyk

Posty: 8

 
Korzystałam z usług tego rzeczoznawcy z Myślenic https://www.tmlnieruchomosci.pl. Współpraca ułożyła się po mojej myśli. Całość usług uważam za w pełni profesjonalną, więc nie bez powodu je polecam :)

Azazel412

Posty: 4

 
Super dziękuję. Na pewno skontaktuję się z tymi firmami, o których tu mowa. Muszę mieć naprawdę profesjonalnie wykonaną wycenę nieruchomości, dlatego szukałem sprawdzonych firm wyceniających w Myślenicach, które działają na rynku od lat.

Grabow12

Posty: 9

 
Myślę, iż na pewno odszukasz kogoś w konkretnym budżecie. Pamiętaj, iż zawsze możesz porównać oferty. Jeżeli chodzi o pracę rzeczoznawcy, to oni nie mają odgórnego cennika, więc stawki mogą być faktycznie zróżnicowane. Uważam, iż w Myślenicach nie jest drogo.

WielkiBO

Posty: 3