Dotacje na założenie firmy, gdzie ??

Dotacje na założenie firmy, gdzie ??

Witam serdecznie. Obecnie interesuje mnie kredyt inwestycyjny. Jakie macie doświadczenia z takim produktem bankowym?

100%UP

Posty: 8

 
Obecnie jestem na takim etapie, iż chciałbym pozyskać dotacje na założenie firmy, jednak nie jestem pewien, gdzie powinienem się w tym celu udać. Myślę czy samemu podejmować starania w tym zakresie lub zlecić to doświadczonej firmie, jaka zrobi to lepiej.

DILelektronika

Posty: 16

 
Mogę zgodzić się z tym, że kredyt dla firm nie jest dla wszystkich, bowiem niektórzy nie są w stanie przewidzieć dochodów firmy po poczynieniu pożądanych inwestycji. To podstawa.

Bączeak

Posty: 21

 
Mam świadomość, że niczym przyjemnym nie jest kredyt na firme. Najczęściej wiąże się on z utratą płynności finansowej lub koniecznością zaciągnięcia kredytu w celu dalszych inwestycji ukierunkowanych na rozwój firmy. Sam musiałem taki zaciągnąć, ale wszystko dobrze się skończyło.

duduś33

Posty: 14

 
Z własnego doświadczenia mogę polecić kredyt dla firm bez bik, który uzyskałem dzięki pomocy tej firmy https://www.profiter.pl. Polecam sprawdzić ich ofertę, a na pewno się nie rozczarujecie takim wsparciem :)

karamba1995

Posty: 19

 
Wiele czytałem na temat tego, na jaką kwotę może opiewać dofinansowanie dla firm. Wychodzę z założenia, że uzyskanie takich pieniędzy to szansa na bardzo dobry start dla praktycznie każdego przedsiębiorstwa. Osobna sprawa, że w moim wypadku dofinansowanie mogłoby wynieść nawet 100 tysięcy złotych.

crisdean

Posty: 20

 
Zdaję sobie sprawę z tego, że i Waszym przedmiotem zainteresowania mogą stawać się dotacje na otwarcie firmy. Niełatwo otrzymać takie wsparcie, ale przyznam szczerze, że przy odrobinie szczęścia takie wyzwanie będziemy w stanie zrealizować. Bardzo fajna sprawa.

MisiekKce

Posty: 14

 
Bardzo kontrowersyjnym tematem jest kredyt dla firm na start. Niektórzy moi znajomi uważają, że to świetna sprawa, a inni podchodzą do tematu z dystansem, ponieważ obawiają się ryzyka.

Wariat

Posty: 16

 
Nie ulega wątpliwości, że bardzo wiele korzyści może dać kredyt na firme, ale wiąże się on jednocześnie z bardzo dużym ryzykiem, które podejmują przedsiębiorcy. Kredyt to świetne narzędzie w rękach doświadczonego właściciela firmy. Z kolei młokos może nie poradzić sobie z jego spłatą.

E-GOista

Posty: 19

 
Czytam o tym, iż mnóstwo z Was ubiegało się o kredyt dla firm bez bik, który uzyskaliście. Ciekawią mnie jednak warunki takiego zobowiązania. Jeżeli moglibyście je przybliżyć to byłbym faktycznie bardzo wdzięczny :)

omen100

Posty: 13