pożyczka gotówkowa najtaniej

pożyczka gotówkowa najtaniej

Chyba się zdecyduję i zainwestuję trochę pieniędzy. Widziałem ostatnio coś takiego ja pożyczka społecznościowa, gdzie mógłbym przeznaczyć swoje środki właśnie na pożyczkę dla innej osoby prywatnej. Ładny procent można z tego wyciągnąć. Korzystaliście z czegoś podobnego?

21gregorek

Posty: 19

 
Nie wiem kogo tutaj polecić. Ja jak potrzebuję dodatkowej kasy to zawsze uderzam najpierw do brata, on jest kasiasty, pracuje w Norwegii w stoczni, także to są nieporównywalnie inne zarobki niż ja mam w Polsce.

Radziu

Posty: 21

 
Takie pożyczki społecznościowe to całkiem ciekawy sposób, żeby zainwestować pieniądze. Parę razy nad czymś takim myślałem, ale nie wiedziałem jak znaleźć ludzi, którzy byliby zainteresowani taką transakcją.

Babeczka

Posty: 16

 
Raz w życiu pożyczyłem pieniądze na procent, ale to był znajomy, znajomego, który akurat potrzebował kasy, także w miarę ta osoba była pewna. W sumie niezły zarobek z tego wyszedł.

Modniś

Posty: 15

 
Trudna sprawa z tymi pożyczkami, dużo ofert, ciężko się na coś zdecydować. Trzeba by sobie prześledzić na spokojnie warunki w konkretnych firmach. Na pewno – nie wolno się śpieszyć, na spokojnie..;) Tylko spokój nas może uratować.

zachy

Posty: 12

 
Mnie się osobiście wygodnie korzysta ze strony www.pozyczkolandia.pl. Nie wiem czy są podobne na tym sobie poziomie, ale ja nie znalazłem. Tu mam dużo zabezpieczeń jeśli by mi się jakiś pożyczkobiorca spóźniał ze spłatą. Mogę jako inwestor poczuć się pewniej. No i zyski są nieporównywalnie wyższe niż w przypadku załóżmy lokat, a o kontach oszczędnościowych nie wspominając.

Wielkii3

Posty: 24

 
Właśnie dlatego nie lubię świąt, bo co roku oznaczają dla mnie pożyczki. Już nie pamiętam roku, żeby się udało kupić wszystkie rzeczy i zrobić święta bez zapożyczenia.

Jelle Klassen

Posty: 18

 
Hehe w okresie świątecznym to pewnie para banki mają niezłe żniwa...ja się staram unikać pożyczek, ale wiadomo – nie zawsze się da.

dudi

Posty: 24

 
Z chwilówkami z jednej strony fajnie, bo pieniądze bez formalności i praktycznie od ręki, ale z drugiej strony są to kosztowne rzeczy. Generalnie ja je traktuję jako ostatnia deska ratunku, jak już naprawdę nie ma innej szansy, żeby zdobyć pieniądze.

Boberek

Posty: 14

 
Słabo się orientuję w temacie pożyczek. Raz musiałem szukać takiego ratunku, podczas wesela syna, ale to wziąłem kredyt w swoim banku wtedy.

Orolniki

Posty: 27