Najlepszy Kredyty dla Zawodów Zaufania Publicznego

Najlepszy Kredyty dla Zawodów Zaufania Publicznego

Witam! Gdzie zdobędę informacje jakieś zbiorcze na temat kredytów mieszkaniowych oferowanych przez banki? Przydałoby mi się jakieś porównanie. Pozdrawiam.

gregcie@

Posty: 16

 
My z żoną to już od roku prowadzimy co jakiś czas narady odnośnie hipoteki i tak się nie możemy zdecydować, czy brać ten kredyt, czy jeszcze może poczekać na lepsze czasy na rynku ;-)

Mnert67

Posty: 11

 
Ciekawe jakie oprocentowanie można optymalnie wynegocjować w przypadku kredytu na 100 tyś na inwestycje w firmie? Ktoś wie? Wiem, że istnieje szansa żeby dostać jakieś wsparcie unijne w przypadku takiego kredytowania...ciekawie.

foken

Posty: 27

 
Na ten moment mnie by się bardzo konsolidacja przydała i właśnie się rozglądam za takim rozwiązaniem na dobrych warunkach, ale lekko nie będzie bo zadłużenie mam spore ;/

Duzydom

Posty: 21

 
Musiałbyś pochodzić do różnych doradców bankowych i popytać. Może za którymś razem, albo najlepiej za pierwszym trafisz na kogoś sensownego. ;) Tego Ci życzę.

strom

Posty: 16

 
Zastanawiam się od pewnego czasu sam skąd skombinować pieniądze na nowe maszyny do gospodarstwa. A wydatki są niemałe, bo sam nowy ciągnik to tysiące złotych.;[

123doer

Posty: 19

 
W planie mam założenie swojego gabinetu terapeutycznego i też powoli się zastanawiam za jakimś kredytowaniem. Na horyzoncie są też jakieś dofinansowania unijne, może się uda coś dostać. Zobaczymy jak to będzie. Powodzenia!

arko1916

Posty: 25

 
Duże doświadczenie w doradztwie kredytowym ma marka Kredyty To Tu (www.kredytytotu.pl). Tutaj szukałem oferty kredytowej bez US i ZUS jakieś pół roku temu. Okazało się, że mogą mi zaoferować nawet do 400 tyś, akurat takich pieniędzy aż nie potrzebowałem, ale dobrze było wiedzieć, że jakby co, to istnieje taka możliwość. Fachowe podejście, pełna opieka, właściwie zajęli się wszystkim za mnie.

Czesio

Posty: 15

 
Cześć. Kolega z pracy wiem, że ostatnio brał hipotekę i korzystał z porad jakiegoś niezależnego specjalisty od banków i finansów. Wypytam go dokładnie i ewentualnie podrzucę kontakt.

Smerfik

Posty: 24