Serwis laptopów Toshiba, dobra firma ?

Serwis laptopów Toshiba, dobra firma ?

Może jesteście w stanie polecić jakiś dobry tani serwis laptopów Toshiba? Mam od jakiegoś czasu nawracający problem z wyłączaniem się lapka. Był już w dwóch miejscach :(

krysian6

Posty: 10

 
To naprawdę skuteczny serwis laptopów Asus, ale nie tylko tą markę serwisują http://komputerytopserwis.pl. Mój laptop dostał drugie życie w tym miejscu, polecam, bo to fachowcy.

GGregbard

Posty: 14

 
Dzięki temu serwisowi laptopów Lenovo wróciłem do pracy niezwykle szybciutko. Co mnie zaskoczyło? Ekspresowe działanie. Nigdy przedtem nie natknąłem się na tak profesjonalną firmę. To miło, iż na polskim rynku działają tacy specjaliści i tak im zależy na zaufaniu klientów. Poza tym cennik mają całkiem spoko. Nie to co gdzie indziej.

Fimnerty6

Posty: 15

 
Jak potrzebujesz tylko czyszczenia, możesz wykonać to sam :) Ogólnie we wszystkich serwisach laptopów Lenovo ci to zrobią. Zawsze może być to twój pierwszy raz i będziesz miał oszczędności :)

ombre070

Posty: 18

 
Dla mnie ma być niedrogo. Wiem, iż niektórzy usługodawcy po prostu przesadzają z cenami. Porządny serwis laptopów Asus nie zrujnuje ci budżetu ;)

Misio

Posty: 17

 
U mnie jest chyba płyta główna do wymiany, więc potrzebuję takiego doświadczonego serwisu laptopów Dell. Nie miałem pojęcia, iż jest taki kłopot ze odnalezieniem wiarygodnego usługodawcy. Jak się nie uda, zostaje mi skup ;)

Lupusx

Posty: 13

 
U mnie też było podobnie :( Po kilka razy sprzęt wracał do serwisu laptopów i lipa. Usterka ekranu jak była tak się pojawiała znowu. Może to wina sprzętu Toshiba, ale nie sądzę tak do końca. Zdecydowałem się na ten serwis i wreszcie udało im się zdiagnozować powód i go usunąć. Też ich polecam.

mobista

Posty: 27