Filtry prywatyzujące 3M, które

Filtry prywatyzujące 3M, które

Witajcie.
Częstokroć denerwowało mnie, gdy podczas podróży lub wizyt w restauracji ktoś zaglądał mi do służbowego laptopa. Wykluczyłem taką możliwość, gdy zastosowałem filtr prywatyzujący.

Kowalski

Posty: 19

 
Hejka. Nigdy nie wyobrażałam sobie, że na komputer będę nakładać jakiś specjalny filtr, dzięki któremu kąty widzenia ekranu będą ograniczone. Teraz uważam to za konieczność podczas podróży służbowej. Opracowuję ważne dokumenty, więc nikt nie ma prawa mi przeszkadzać i znać ich treści!

Pomaga mi w tym stosowny filtr prywatyzujący.

Abaddon616

Posty: 25

 
Dzień dobry,

Krótki czas temu przeczytałam ciekawy artykuł na temat ryzyka kradzieży informacji. Sama zdałam sobie sprawę, że mogłabym paść ofiarą takiego starania, bowiem czasem loguję się nawet do serwisu bankowego lub korzystam z dokumentów firmy w miejscach publicznych.

Dopiero niedawno zainwestowałam w filtry prywatyzujące 3M.

RasiakNorris

Posty: 17

 
Witam serdecznie.
Chcąc ochronić się przed potencjalną kradzieżą informacji postanowiłem zastosować w swoim komputerze służbowym filtr prywatyzujący 3M, który spisuje się rewelacyjnie. Mogę polecić takie rozwiązanie wszystkim, którzy cenią prywatność ponad inne wartości.

Duzydom

Posty: 21

 
Dzień dobry. Piastuję odpowiedzialne stanowisko, a w związku z tym jestem zobowiązany do zachowania tajemnicy służbowej, choć okazuje się, iż to nie jest bezproblemowe. Przede wszystkim, gdy jestem zmuszony pracować w miejscach publicznych.

Kolega, informatyk podsunął mi propozycję zastosowania filtra prywatyzującego 3M – mogę polecić taką opcję!

Dyduchrr

Posty: 16

 
Cześć.
Niejednokrotnie stałem się ofiarą ludzi, jakie po prostu lubią obserwować, co ktoś inny robi na komputerze. Po długim okresie niekomfortowej pracy w takich warunkach postanowiłem coś zmienić, a wtedy trafiłem na propozycję kupowanie filtrów prywatyzujących 3M. Nie mogę się nadziwić, że rozwiązanie mojego problemu było takie proste.

Andzia

Posty: 16

 
Dzień dobry.

Kradzież informacji to coś, czego się szczególnie spodziewam z racji faktu, iż pracuję w nietypowej branży. Zależy mi na poufności, a mimo wszystko chciałbym czasem użyć komputera w miejscu publicznym. Pomogły mi tam filtry prywatyzujące, które znacznie ograniczyły kąt widzenia z komputera, z którego korzystam. Teraz jestem zdecydowanie spokojniejszy.

gregBard

Posty: 17