Organizacja eventów, dobra firma

Organizacja eventów, dobra firma

Dzień dobry.

Szef postawił mnie przed wyzwaniem organizacji eventu firmowego, do czego zapewnił mi właściwe środki, niemniej jednak jestem kompletnie zielona.

Kogo zatrudnić do tego?

Andzia

Posty: 16

 
Cześć. Miałam styczność z wieloma firmami marketingowymi, lecz nigdy nie miałam pewności, że w pełni wywiązują się ze swoich obowiązków. Co robić?

Deltabox84

Posty: 24

 
Witam. Stanęłam na zakręcie, ponieważ moja firma przestała przynosić odpowiednie zyski i zaczęłam tracić. Postanowiłam nieco zmienić branżę, a rewelacyjną lekturę stanowiła dla mnie treść tego forum dyskusyjnego.

endrjuuu

Posty: 18

 
Jestem zaspokojony, iż udało mi się trafić na to forum, ponieważ może wreszcie uda mi się rozwiać wszystkie wątpliwości i nieco odważniej spojrzeć w przyszłość, nad którą się jeszcze poważnie zastanawiam. Wiele tu fachowych uwag, jakie niewątpliwie przydadzą mi się, gdy będę organizował imprezę.

Bialy_Wilk

Posty: 20

 
Cześć.
Na moich barkach spoczęła organizacja dni miasta, a ja nie miałem doświadczenia w tym zakresie. Fakt, że to niewielkie miasto nie zmieniał mojego nastawienia, bowiem bałem się. Praktyczne porady dotyczące organizacji imprez na tym forum znacząco mi pomogły.

RuFiK

Posty: 16

 
Dzień dobry.

Czasami moi pracownicy potrzebują odmiany i przebywania ze sobą w innym środowisku, bo uznaję, ze muszą się dobrze dogadywać. Trafiłem na to forum i znalazłem mnóstwo pomysłów na imprezy integracyjne, a także wyjazdy integracyjne.

Dzięki!

Marko

Posty: 21

 
Cześć. Stosunkowo niedawno brałem udział w organizacji koncertu i trudno mi wyjść z podziwu dla osób, które codziennie w takim tempie i stresie organizują takie wydarzenia.

Stworzenie czegoś na przed chwilą pustym polu i skonstruowanie sceny w kilka godzin naprawdę budzi szacunek.

mitr

Posty: 29