Bral ktoś udział w real life escape games ?

Bral ktoś udział w real life escape games ?

Witam. Mam pytanko o escape the room śląsk. Słyszałem, że jest w Gliwicach, czy tylko. Jeśli możecie podzielić się swoimi wrażeniami, czy warto i w ogóle, wielkie dzięki. Pozdrawiam.

Kamil87rak1

Posty: 10

 
Słyszałem o escape the room. Można rzeczywiście się wkręcić w takie coś. Koleżanka była, natomiast nie w Polsce. Fajnie, że coś takiego i u nas powstało. Trzeba byłoby się wybrać, żeby nie być w tyle.

NoweOblicze

Posty: 16

 
Nasz gliwicki escape the room oferuje franczyzę. Zastanawiam się czy nieraz nie skorzystać. Z całą pewnością ludziom się to podoba i będzie, a pomysłów w mojej głowie nie brakuje. Ciekawe czy oni je dają, czy można samemu się wykazać:)

Miluśkooo2

Posty: 16

 
Polecam kochani, niezła zabawa. Mnie się strasznie podobało. Trzeba myśleć, aż głowa boli, czas goni i to jest najfajniejsze. Tydzień temu byłam i w tym odwiedzę sobie kolejny pokój zagadek. Musicie tam przyjść albowiem inaczej przegapicie okazję do super zabawy. Jak idzie się w grupie, wcale nie wychodzi drogo i to też fajne:)

Andzia

Posty: 16

 
Byliśmy ze znajomymi w escape game http://www.openthedoor.net.pl. Dokładnie w gabinecie lekarskim. Było naprawdę mocno. Pamiętajcie, że macie tylko 45 minut na to, by się uwolnić:)

Fifeczek2

Posty: 21

 
Przyłączam się do polecających escape rooms Miałem okazje być w nich, we wszystkich. Kumple zorganizowali voucher, świetna sprawa. Takich pomysłów powinno być więcej. Korzystałbym ze wszystkich. Już dawno tak dobrze się nie bawiłem. Każdemu się spodoba, na pewno. Chyba nie ma ludzi, jakim by taka gra nie pasowała.

Januszek

Posty: 21

 
Musisz mieć otwarty umysł, musisz być inteligenty i przebiegły. Tylko wtedy uda Ci się dobrnąć do końca. Byłam we wszystkich z escape rooms i naprawdę wszystkim polecam. To nie to samo, co gierka na komputer.

Franuś

Posty: 24