darmowe gry online, szukam !

darmowe gry online, szukam !

Hej. Znacie jakąś stronkę, gdzie znajdę gry online? Chodzi mi o gry bardziej ciekawe, w jakie będę mógł grać razem z dziećmi.

deruner56

Posty: 5

 
Zależy kto co lubi. Ja gram w różne gry online. Ważne tylko, aby były za darmo i chodź trochę mnie wciągnęły.

jajaek34

Posty: 11

 
Masz rację! Ja swoim pozwalam tylko godzinę dziennie grać w darmowe gry online. Staram się ich namawiać na inne formy spędzania czasu wolnego. Coraz wiecej osób uzależnia się od komputerów i telefonów. W dawnych czasach tyle tego wszystkiego nie było. Teraz rzeczywiście trzeba uważać na dzieciaki.

Joe

Posty: 14

 
Mój syn za to uwielbia gry wyścigowe. Nawet korzysta z jednej strony, na której gra za darmo codziennie. Zapytam go później co to za strona internetowa.

bejbee45

Posty: 21

 
Niesłychanie fajna stronkę podałaś, polecę ją mojej córce. W wielu przypadkach marudzi, iż więce darmowych gier online jest dla chłopców na stronie, z jakiej ona korzysta.

Czarek

Posty: 5

 
My jak najbardziej polecam tą stronę internetową z grami za darmo https://ogramy.pl. Gramy tam z moją córą w różne przebieranki, łamigłówki, puzzle i wiele innych gier.

serum56

Posty: 9

 
Nie mam zbytnio czasu na granie w gry, ale jak przychodzi taki dzień to zazwyczaj włączać byle jaką stronkę z grami za darmo. Jeśli polecicie jakąś fajną to na pewno kiedyś z niej skorzystam.

Olekk

Posty: 7