Czy znacie dobrą pizzerię w Ostrowcu ?

Czy znacie dobrą pizzerię w Ostrowcu ?

Marzy mi się wypasiony burger. Jedliście w Ostrowcu takiego? Dajcie cynk. Czekam głodny i spragniony.

aluś44

Posty: 13

 
ie jem często takich przysmaków, ale burger w tej pizzerii w Ostrowcu jest rzeczywiście całkiem całkiem. Świeżo przygotowany, z chrupiącą bułeczką. Mniam, mniam. Warto też chodzić do nich na pizzę, pyszne ciasto i dobra cena.

namok

Posty: 19

 
Mam dobre zdanie na temat pizzy w wydaniu lokalu w Ostrowcu. Rzeczywiście dbają o jakość, świeżość. Najbardziej smakuje mi ciasto, które jest kruchutkie, cieniutkie, po prostu takie jak lubię. Cennik jest spoko, dlatego jak tylko mam ochotę na pizzę, to wpadam do nich. Jak zamawiasz do domciu, jest zawsze gorąca. Polecam.

alimer56

Posty: 24

 
Takiej dobrej pizzy jak tutaj w Ostrowcu, nigdzie nie uświadczysz. Możesz przyjść z dzieciakami i smacznie sobie pojedzą. Moje zawsze zadowolone, gdy ruszamy na podbój pizzerii.

zimek123456

Posty: 13

 
Niezwykle spodobała mi się ostatnio tania pizzeria w Ostrowcu http://www.mobilnapizza.pl. Ceny nie powalają na kolana, w lokalu jest miła atmosfera. A jeżeli chodzi o dostawę to jest szybko i zawsze ok.

mniszek55

Posty: 14

 
Z takim burgerem jak w Ostrowcu w pizzerii jeszcze moje podniebienie nie miało do czynienia. Szkoda, że to takie kaloryczne, a u mnie trudno o ruch, bo mógłbym je jeść rano i wieczorem. Jeśli chodzi o standard lokalu, to naprawdę jestem pod wrażeniem.

Sarenka

Posty: 20

 
Widzę, że nasze miasto rośnie w siłę. Nie marnujcie czasu, tę pizzerię w Ostrowcu warto odwiedzić i zjeść sobie smacznie. Kilka razy miałem okazję zamawiać od nich pizzę do domu i nigdy nie zawiodłem się na jej jakości.

Fimner56

Posty: 16

 
W takim układzie mam nadzieję, iż dostawa pizzy w moim mieście Ostrowcu zacznie być ekspresowa. Jeżeli chodzi o wieczory, to czasami jest niezła lipa. Na przykład jak są jakieś mecze itp. sprawy:)

Olllla

Posty: 20