pizzeria bydgoszcz, opinie

pizzeria bydgoszcz, opinie

Z góry dziękuję za pomoc. Jeśli jedzenie na mieście, to jaki lokal polecacie? Może jakaś dobra pizzeria w Bydgoszczy? Chętnie sprawdzę na własnej skórze, a dokładnie żołądku :D

Miki

Posty: 5

 
No właśnie. Te kalorie są najgorsze. W końcu pizza to rzeczywiście dość syte danie. Na pewno nie na wieczór na kolację. A może znacie jakiś lokal w Bydgoszczy, gdzie serwują małokaloryczną pizzę :)

Smerfik

Posty: 24

 
Płacisz i masz. Klient nasz pan. Podzwoń po wszystkich znanych lokalach i popytaj. Na pewno znajdziesz pizzerię w Bydgoszczy, w jakiej możesz zarezerwować stoliki. Głównie jak twoi goście zaczną domawiać coś z menu ;)

alliknet5

Posty: 9

 
Małokaloryczna pizza? Nie znam żadnej knajpki w Bydgoszczy, gdzie coś takiego serwują :) Pizza to pizza. Danie, jakim mamy się najeść i już. Od czasu do czasu choć dbam o linię też pozwalam sobie na takie co nieco. W końcu raz człowiek żyje. Nie przesadzajmy.

NoweOblicze

Posty: 16

 
Fajnie byłoby, gdyby jakaś pizzeria w Bydgoszczy była otwarta po północy. Często mam głoda właśnie wtedy. Wiem, że to niezdrowo tak objadać się na noc, ale cóż mój głód nie wybiera, kiedy mnie dopadnie. Najlepszą pizzą, którą jadłem to chyba była z kaparami. Zamówiła dziewczyna, a ona zna się na smakach :)

Riko64

Posty: 11

 
Pizza ma dużo kalorii, dlatego nie pozwalam sobie na takie objadanie zbyt często. Nie ukrywam, że jednak w Bydgoszczy mam swoją ulubioną pizzerię, do której chodzę, gdy znajomi już bardzo naciskają :D A wy jak sobie radzicie, gdy macie ochotę na coś tuczącego, ale waga wam nie pozwala? Łamiecie się, czy jesteście twardzielami?

frustert

Posty: 16

 
Pizzeria w Bydgoszczy godna polecenia www.piratto.pl. Przekonajcie się sami, bo trudno pisać, że coś jest faktycznie smaczne. Tę pizzę po prostu trzeba spróbować. Pozdrawiam.

Dr-House

Posty: 21

 
Gorzej jak jedna pizza w tygodniu przeradza się z nieraz na kilka razy. Po takim menu można przytyć :) Najistotniejsze to umiar. A jeśli chodzi o restauracje w Bydgoszczy w sensie pizzerii, to może orientujecie się, jaka z nich czynna jest najdłużej i też w niedziele i święta. Coraz mniej jest takich lokali.

Fanatyk

Posty: 9

 
Ja też nie gustuję w jednym konkretnym lokalu. Lubię odwiedzać inne restauracje :) Natomiast jak daniem głównym ma być pizza, to koniecznie idę do pizzerii w Bydgoszczy. Nie zamawiam do domu i nie chodzę po fast foodach :D Najbardziej smakuje mi pizza z kaparami.

mniszekk6

Posty: 13

 
Ciekawy wątek o pizzy w Bydgoszczy. Niedługo przyjadą do mnie znajomi ze studiów i właśnie zastanawiam się nad jakąś pizzerią. Pizzę lubi każdy i myślę, że to będzie najbardziej okej rozwiązanie. A może znacie jakiś ciekawy lokal pod kątem menu, obsługi i klimatu.

wrrraak22

Posty: 10