Jecie może ekologiczne rzeczy gdzie je można kupić?

Jecie może ekologiczne rzeczy gdzie je można kupić?

Hej. Przedmiotem mojego zainteresowania są produkty ekologiczne w Krakowie. Macie sposoby, w jakich sklepach mogę je dostać? Będę wdzięczna za namiary.

dobruś00

Posty: 14

 
Naturalne produkty ekologiczne na stałe wpisały się do mojego jadłospisu.

Realizuję swoje zamówienia w tym sklepie: http://www.paczkajakuba.pl/naturalne-produkty-ekologiczne, do którego nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń. Zawsze szybko dostarczają produkty, a ich szeroki wybór w dużym stopniu decyduje o tym, iż dla mnie to najlepszy sklep :)

omen100

Posty: 12

 
Nie dziwię się całkiem sporemu gronu osób, które rezygnują z kupowania produktów ekologicznych w Krakowie tylko z uwagi na ich koszt. Czasami koszty życia przerażają wiele osób, a gdy dodać do tego produkty ekologiczne może wyjść astronomiczna suma. Niezdrowe jedzenie czasami to jedyne rozwiązanie.

Marioleczka

Posty: 13

 
Na celownik wziąłem sobie ostatnio ekologiczne warzywa w Krakowie, ale nie znalazłem niczego, co tak naprawdę przypominałoby produkty w stu procentach naturalne.

Odnoszę wrażenie, że termin „ekologiczne” znakomicie pasuje w marketingu i nabierają się kolejni klienci.

Boss

Posty: 16

 
Nie wiem czemu, ktokolwiek z Was narzeka na dostępność produktów ekologicznych w Krakowie. Osobiście znalazłem kilkadziesiąt sklepów z taką żywnością, kilka targowisk z warzywami oraz owocami, a także różne stoiska w większych sklepach, które raczej nie zdają egzaminu, bo wybór w takich punktach jest mocno ograniczony.

Grażyneczk223

Posty: 17

 
Moja opinia jest taka – unikajcie produktów, które reklamowane są jako ekologiczne, a dostępne są w zwykłych supermarketach i hipermarketach. W zdecydowanej większości z nich nie ma nic niezwykłego poza wyższą ceną oraz kolorową reklamą. Zdecydowanie bardziej warto odwiedzić sklep ze zdrową żywnością.

sonicsquad

Posty: 23

 
Trudno dziwić się wszystkim, którzy mają wątpliwości czy warto płacić więcej za jedzenie ekologiczne w Krakowie. Szczerze moja rada jest zawsze taka sama: przynajmniej spróbuj jedzenia ekologicznego, aby ocenić czy warto jest do niego dopłacać, bo wiadomo, że kosztuje więcej.

gregBard

Posty: 17

 
Jeśli chodzi o produkty ekologiczne to nie wydaje mi się, aby ktoś z Was był w stanie na własną rękę odnaleźć dostawców i kupować u nich produkty. Skupiają się oni raczej na większych odbiorcach, którymi są przede wszystkim sklepy. Sklepy ekologiczne w sumie zarówno potrafią zaproponować warzywa czy owoce w stosunkowo atrakcyjnej cenie.

Jooozek

Posty: 19