Gdzie znajdę osobę, która kameruję wesela

Gdzie znajdę osobę, która kameruję wesela

Dzień dobry, wiecie czy w Bełchatowie jest jakiś dobry kamerzysta? Moja siostra bierze niedługo ślub i zależy nam na znalezieniu profesjonalnej osoby. Jeśli kogoś takiego znacie to bardzo was proszę o podanie namiarów na daną osobę.

Będziemy wdzięczni.

Modniś

Posty: 15

 
Dzień dobry, niezmiernie dużo znam kamerzystów, bowiem jestem fotografem weselnym i już z wieloma się spotkałem niemniej jednak najlepsze opinie słyszałem na temat http://filmex.net.pl, widziałem jak pracują i są wyśmienici i niezmiernie profesjonalni. A co najistotniejsze trzeźwi na imprezach wiem, że nie wszyscy potrafią zachować trzeźwość w takich okolicznościach.

Kolekcjoner

Posty: 23

 
Dzień dobry, wiele osób poleca mi kamerzystę ze strony internetowej http://filmex.net.pl, twierdza, że jest niezastąpiony i kręci bardzo piękne filmy pamiątkowe. Mieliście może już do czynienia z nimi? Jeśli tak to jak wam się podobała ich praca i efekt końcowy? Polecacie ich usługi czy raczej odradźcie? Zależy mi na waszej opinii gdyż nie chcę popełnić błędu.

Pozdrawiam.

foken

Posty: 27

 
Hej, wiecie kto się bardzo dobrze zna na kamerowaniu? Szukam profesjonalnego kamerzysty na ślub lecz nie wiem kto się nadaje a kto nie. Zwracam się więc z prośba do was o rady.

Może polecicie mi osobę, która zna się na rzeczy i robi profesjonalne filmy, które zachwycają? Jęli tak to podajcie namiary, będę ogromnie wdzięczy za informacje.

1Alex149

Posty: 16

 
Cześć, bardzo dobrym kamerzystą w Bełchatowie jest http://filmex.net.pl, mają bardzo dobrą ekipę i robią naprawdę dobre filmy, kręcili u mnie na balu maturalnym i jest bardzo dobry, podoba się każdemu a przy tym mają bardzo dobry cennik.

Polecam go każdemu bo jest naprawdę dobry.

endrjuuu

Posty: 18

 
Hej, niezwykle dobrze kręcą filmy http://filmex.net.pl, maja niezwykle wykwalifikowany sprzęt i dużo pozytywnych opinii, dowiadywałem się tego albowiem szukałem doświadczonej osoby na mój wesele. Efekt końcowy zniewalający, niezwykle nam się podobał. Moja rodzina była zachwycona filmem, jest to piękna pamiątka na całe życie, polecam.

Maciusinski

Posty: 18

 
Dzień dobry, mój brat właśnie się żenił i niedawno przyszedł film weselny, okazał się bardzo dobry, każdy się nim zachwyca, piękna pamiątka na całe życie. Korzystali oni z usług http://filmex.net.pl, mogę wam ich polecić gdyż zrobili naprawdę dobrą robotę, godną podziwy, w bardzo przystępnej cenie z tego co wiem.

Renifer87

Posty: 21

 
Witam również poszukuję dobrego kamerzysty na ślub, który odbędzie się jesienią, chciałabym wcześniej zarezerwować gdyż później może nie być czasu na takie sprawy. Chciałabym abyście podali mi namiary na waszym zdaniem dobrego kamerzystę.

Będę wdzięczna za wasze wypowiedzi gdyż to bardzo mi pomoże w podjęciu decyzji.

PabloSSS

Posty: 26

 
Dzień dobry, mogę wam polecić niesłychanie dobrego kamerzystę z Bełchatowa, zrobił nam niesłychanie fajnyfilm studniówkowy. Poleciła mi go moja kuzynka, na stronie internetowej http://filmex.net.pl odnajdziecie namiary na niego i będziecie mogli zobaczyć jego przykładowe filmy, jaki dostać namiary na niego. Niezwykle go polecam albowiem robi naprawdę idealne filmy.

dzipkis

Posty: 23

 
Witam, moja znajoma na swoim ślubie miała http://filmex.net.pl fotografa, zrobił on im niezwykle porządny film, z tego co mówiła. Niedługo obejrzę ten film i powiem wam dokładniej czy jest zadowalający, mojej koleżance niezwykle się podobał więc możecie spróbować. Mam nadzieję, iż pomogłam. Jak nie spróbujecie to się nie przekonacie.

Andzia

Posty: 19