Przegrywanie vhs

Przegrywanie vhs

Cześć słyszałem, że jest taka opcja jak przegrywanie vhs na dvd, wiecie może ile kosztuje dan usługa?

Jeśli jest w taniej cenie to chętnie bym skorzystał.

Cybooor

Posty: 21

 
Dzień dobry, wiecie coś na temat przegrywania vhs na dvd? Chce zrobić prezent moim rodzicom na święta w postaci, płyty z ich weselem jednak nie wiem w jakiej cenie można go przegrać z kasety na płytę, może wy wiecie? Macie może namiary na jakąś firmę, która się tym zajmuje? Będę wam bardzo wdzięczny za informacje na dany temat. Czekam z niecierpliwością, pozdrawiam i z góry dziękuję.

Bączeak

Posty: 21

 
Hej, mam do was prośbę a mianowicie chodzi o przegrywanie vhs na dvd, wiecie gdzie coś takiego można wykonać? Za ile i w której jakości jest przegrany film?

Zależy mi niesłychanie na czasie więc proszę was o szybkie informacje, będę ogromnie wdzięczna. Czkam z niecierpliwością, pozdrawiam i z góry dziękuję.

Bobek1200

Posty: 18

 
Witam serdecznie, mam w domu jakąś starą kasetę z filmem, sądzę, że to pamiątka rodzinna nie mogę jednakże tego odtworzyć ponieważ nie mam wideo. Chciałabym to przegrać na płytę dvd, jest taka możliwość? Będę wam niezwykle wdzięczna za informacje na dany temat. Czekam z niecierpliwością, pozdrawiam.

Gruamer

Posty: 24

 
Hej, moja mama prosiła mnie abym dowiedziała się czy można przegrywaś filmy z kaset wideo na płyty lub inny nowoczesny przenośnik pamięci. Będę wam niesłychanie wdzięczna za wszelkie informacje na dany temat bowiem chcę aby moja mama była zadowolona i szczęśliwa. Ją małe rzeczy niesłychanie weselą.

Proszę o szybkie wypowiedzi, z góry serdecznie dziękuję, z niecierpliwością oczekuje na odpowiedzi, pozdrawiam.

DILelektronika

Posty: 16

 
Cześć,

znam niezwykle dobrze wasz kłopot albowiem sama miałam podobny, odszukałam jednakże w Internecie takową stronę www.vhs24.pl i na niej się wszystkiego dowiedziałam na dany temat. Teraz przegrywanie vhs na dvd jest dla mnie czymś niezwykle pomocnym. Wiele filmów dana firma mi przegrała, jestem zadowolona w stu procentach.

Mam nadzieję, iż wam pomogłam, pozdrawiam.

Intro_69

Posty: 26

 
Cześć,

mój tata niesłychanie chce przegrać film z kasety wideo na płytę ale ja nie umiem tego wykonać, nawet nie wiem czy tak się da. Możecie mi powiedzieć coś więcej na dany temat? Jeśli jest taka szansa to ile ona kosztuje?

Czekam na szczere wypowiedzi, zależy mi na czasie, będę ogromnie wdzięczny.

Smerfik

Posty: 16