fotograf ślubny Inowrocław, kogo polecicie ?

fotograf ślubny Inowrocław, kogo polecicie ?

Szukamy fotografa ślubnego z Inowrocławia. Jeżeli polecacie może kogoś konkretnego, komu można zaufać i ma on kreatywne pomysły, czekamy. Bardzo dziękujemy za wszelką pomoc.

Gumis

Posty: 6

 
http://fotoquznia.com.pl to link do strony fotografa ślubnego w Inowrocławiu. Niezmiernie fachowo podchodzący do własnej pracy człowiek. Efekty można sprawdzić na stronie w portfolio. Szczerze polecam.

wisła1905

Posty: 4

 
Też wolałam przygotowania podzielić i wykonać wszystko na spokojnie. Fotografa ślubnego z Radziejowa zarezerwowałam ponad rok wcześniej. Dobrze zrobiłam, bo to był okres, w którym mnóstwo było ślubów. Najistotniejsze to właśnie, żeby był spokój. Z doświadczenia wiem, ile nerwów przeżyła moja siostra. Nauczyłam się na jej błędach :)

Misio

Posty: 17

 
Jeżeli chodzi o fotografa ślubnego, to też mieliśmy kłopot. W końcu odnaleźliśmy w Kruszwicy kogoś, kto miał wolny termin. Tak jest, gdy zaplanujesz ślub nagle :D Szukaj wytrwale. Powodzenia.

karol2444

Posty: 21

 
Na razie planuję ślub, lecz widzę, iż większym problemem będzie fotograf weselny w Strzelnie :D Jak możecie polecić kogoś, kto ma wolne terminy na 2019 rok, dajcie znać. Chciałabym mieć ten temat z głowy, jeśli okazuje się, iż to tak poważny problem. Piszcie i polecajcie, może na priv jakieś fotografie ewentualnie.

edyta123

Posty: 6

 
No właśnie. Wiele jest zakładów fotograficznych, które oferują zdjęcia ślubne. Myślę, że jeśli chodzi o jakiegoś mega polecanego i rozchwytywanego fotografa we Włocławku, to dwa lata wcześniej będzie spoko ;) Niektórzy mają zaklepane terminy na kilka lat do przodu i to całkiem poważnie.

GIZIU

Posty: 22