Sprzaęt sportowy - sklep online

Sprzaęt sportowy - sklep online

Gdzie kupię w dobrej cenie worek Bushido? Zależałoby mi żeby można było taki worek dociążyć do 50 kg nawet. Ktoś, coś? Zamawiał ktoś może ostatnio coś takiego online? Ile daliście?

figo

Posty: 6

 
Polecam producenta K Sport i jego sklep na k-sport.com.pl. Wysoka polska jakość materiałów, zwłaszcza mam na myśli stal. Ich drążek mi się nie wygina i nie odkształca, nie miałem też problemów z montażem, wszystko jest założone w ścianie na tip top, żadnych ruchów i luzowania się mocowań.

Mnert67

Posty: 13

 
Teraz to szukam do siebie do siłowni w piwnicy jakiś twardszych materaców czy innych dobrze amortyzujących rzeczy. Z czego korzytacie żeby zrzucić sztangę z obciążęniem na ziemię? Macie jakieś fajne patenty żeby niczego nie uszkodzić?

Kowalski

Posty: 7

 
Ciekaw jestem ile przykładowo taki Pudzian wyciskał w swoim życiu maksymalnie na klatę. Ktoś znalazł takie info gdzieś? Tak się zastanawiam czy ławeczka się pod tym ciężarem i pod nim nie zarwała...

Michaś

Posty: 11

 
Czesc. Mnie się podoba w siłowni na mieście, nowy sprzęt, dużo przyrządów, można też potrenować cardio, wszystko w jednym miejscu, klima, fajny widok z okien na miasto, chwalę sobie.

Laleczka

Posty: 11

 
Mam od kilku lat w domu kilka hantli i drążek w drzwiach i mi to w zupełności wytarcza. Najfaniejszy jest ten drążek. Pamiętam że jak pierwszy raz się na nim podciągałem to dobiłem do trzech powtórzeń. Teraz jak się rozgrzeję to i 20 machnę :>

gruszk56

Posty: 14

 
U mnie na siłowni w szkole to pamiętam że sama sztanga potrafiła ważyć 20 kg...największe talerze chyba też miały coś koło 10-20kg także seryjki to ze samym gryfem się trzaskało bez dodatkowego obciążenia ;P

ryzyko33

Posty: 18

 
Jak ktoś chce ćwiczyć to zawsze jakiś sprzęt sobie zorganizuje. Jak byłem nastolatkiem to się bicepsa robiła dwulitrową butelką po coca coli do której lałem wode. Obciążenie 2 kg eleganckie :)

snake7

Posty: 15

 
Jeśli już kupowałem cokolwiek do ćwiczenia w domu to raczej w hipermarketach, można zaoszczędzić jeśli trafi się akurat na jakąś promocję. Zazwyczaj w tych dużych sklepach mają osobny dział akcesoriami do sportu.

Garguł12

Posty: 30

 
Heh, pamiętam czasy jak z kumplami na osiedlu sami sobie skręcaliśmy ławeczki, stojaki i inne rzeczy do treningu. Kiedyś to trzeba było kombinować jeśli chciało się trenować, teraz można sobie kupić wszystko gotowe, skręcone, profesjonalne.

jarostt

Posty: 9