Sprzaęt sportowy - sklep online

Sprzaęt sportowy - sklep online

Czy macie domową siłownię? Jak podchodziliście do projektowania, gdzie ćwiczycie na co dzień?

Klarkaa45

Posty: 6

 
Boksuję od lat na tym worku https://www.k-sport.com.pl/pl/shop/product/54,mocny-worek-treningowy-bokserski-150-bushido-pusty. Duży i ciężki, więc to chyba najlepsze polecenie, jak zamierzasz intensywnie trenować. Nie ma problemu z ewentualnym dociążeniem, ale osobiście nie korzystam. Regulację łańcucha nawet dodali. W tej cenie niczego lepszego, do tego oryginalnego nie znajdziesz, a uwierz porównywałem przed zakupem sporo różnych sklepów. Na worku można zrobić świetną sylwetkę i kondycję. Uważam, że to najlepsza inwestycja, chociaż techniki ktoś powinien cię nauczyć oddzielnie.

Strzała

Posty: 10

 
Jak gryfy kompletujesz to polecam zaciski gwiazdkowe, a nie te elastyczne popularne na siłowniach, bo masz pewność, że nic się z nimi nie stanie. No i przyda się od czasu do czasu konserwacja stali.

Kasiulak23

Posty: 21

 
Wiesz, przy większych zamówieniach masz opcję negocjacji zawsze. Do tego zobacz, jak jest z transportem ciężkiego asortymentu. Pamiętaj, że nie zawsze kurier ci wszystko wniesie. Trzeba się logistycznie przygotować.

Modniś

Posty: 18

 
Atlas do ćwiczeń jest tak naprawdę zbędny, bo przy dobrej technice większość zaawansowanych ćwiczeń można zrobić na ławeczce z hantlami.

lenox4

Posty: 28

 
Zrzuciłem się z kumplami na garażową siłownię. Ziomek udostępnił garaż i tak trenujemy. Za grosze można się wyposażyć. Podstawowe rzeczy oryginalne koniecznie, ale hantle już braliśmy używane i zawsze można optymalizować.

guster

Posty: 9

 
Drążek, gumy treningowe, kamizelka z obciążeniem i masz praktycznie warunki, jak na siłowni, a nie tracisz miejsca.

Hezis

Posty: 7

 
Orbiterek mi się fajnie sprawdza, bo oglądam filmy i jeżdżę praktycznie całymi weekendami. Nie znam lepszego rozwiązania do szybkiego spalania tłuszczu.

WacDEC

Posty: 8

 
U mnie w mieście praktycznie wszystkie siłownie stosują abonamentową współpracę, zupełnie się nie opłaca chodzić, ciągle kolejki do sprzętu. W domu znacznie lepiej poćwiczyć.

domrrrr

Posty: 13

 
Obowiązkowo antypoślizgowa podłoga, jak planujesz trenować w domu, bo z tym naprawdę nie ma żartów. Do tego inwestycja w faktycznie sportowe obuwie, a nie ćwiczenia na boso.

Gumis

Posty: 12