Sprzęt sportowy - sklep online

Sprzęt sportowy - sklep online

Jak podchodziliście do tworzenia domowej siłowni, czy się sprawdza, czy często trenujecie? Wszystkie porady mile widziane.

Gargamel5

Posty: 2

 
Wystrzegaj się niezabezpieczonego sprzętu treningowego, czy nawet niszczenia pod niego ścian, bo w końcu możesz się później rozmyślić.

Black_Riot 

Posty: 6

 
Wiesz, jak budujesz konkret sylwetkę to musisz ćwiczyć codziennie. Trening i dieta oczywiście. Więc zaplanowanie treningu w domowych warunkach to niezbędnik zawodowca, krótko mówiąc.

alus

Posty: 6

 
Hantle i ćwiczenia z masą własnego ciała absolutnie wystarczą. Jak dodasz do tego rozciąganie to już w ogóle.

Andzia

Posty: 16

 
Sprzęt swoją drogą, ale zastanów się jeszcze nad wentylacją pomieszczenia, w którym wykonujesz ćwiczenia. Po dłuższym czasie uwierz, podziękujesz mi.

Wariat

Posty: 10

 
Sprzęt sportowy praktycznie nie traci na wartości, więc nawet, jak się pomylisz to sprzedasz bez problemu. A domowa siłownia to teraz naprawdę popularna sprawa.

DaNceR

Posty: 5

 
Zimą sporo osób zaczyna chodzić, bo niby postanowienia noworoczne i inny syf, więc domowy trening się przydaje, jako alternatywa w tym okresie. Ludzie bywają bez kitu dziwni :)

Kostek7

Posty: 23

 
Praktycznie zawsze jakieś rabaty dostaję na sprzęt sportowy, jak obiecam, że wystawię solidną recenzję. Warto porozmawiać, co się u kogo najlepiej sprzedaje i tak podejmować decyzje.

mniam.dobosz

Posty: 16

 
Fajne skakanki aluminiowe masz na https://www.k-sport.com.pl/pol_m_Asortyment_AKCESORIA-TRENINGOWE-173.html. Zainwestowałem około 50 złotych i nie żałuję. Świetnie się trzymają, linka do bardzo szybkiego skakania i umożliwia fajne manewrowanie. Jeden z tych obowiązkowych sprzętów do robienia kondycji.

Jermeri

Posty: 16

 
Niech ci jakiś trener personalny pomoże zaplanować domową siłownię, bo to też wchodzi w grę. Zawsze można pogadać.

Invar4

Posty: 21